КОД НАЦІЇ...КРОВ І ПЛОТЬ.

код"І проблема, як це часто бувало в історії, не в силі ворога, а проникненні його культури й ментальності в наш етнічний організм. Це той чорний рак, спори якого забруднили все дерево, забилися в кожну тріщинку на корі, і тепер дерево приречене. Від чорного раку ліків немає. Але є ще живе й чисте коріння. І воно може дати нові пагони. Та перетворяться вони в новий сад лише за умови надійного їх захисту від чорних бактеріальних опіків. Простіше кажучи, українці ще й досі народжують дітей, і діти наші, що б там не ґелґотіла продажна медицина, абсолютно здорові."

 "Та чого ж. Крим - кинули. Донецьк і Луганськ - кинемо. Що там далі на черзі? Харків, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса? Всюди повно того самого "дер*ма". Та що вже там, так по-мєлочам? Кидаймо все! Залишимо Галичину Україні! Вистачить. От тільки й тут повно "дер*ма", що з ним робити?" - це так відповіла п. Світлана п. Альфреду Коху на його заклик до українців "кинути все це дер*мо". Переконаний: немає українця, якого не душили б усі оці думки.

Отже мене мій вік і національний обов'язок змушують таки відповідати на запитання "Що робити?" І я таки спробую відповісти.

В прямому соціалістичному сенсі робити немає чого. Гаплик підкрався давно й відверто, зашморг на шиї такий, що й на три україни вистачить, і ніяке "робіння" нічого не дасть - усе схоплено. Україна - це ПРИРОДНИЙ етнос, розкішне дерево на найкращій у світі землі (тому й розкішне). Це дерево вже всихає по самісінький корінь, і дарма діло обрізувати старі гілки чи обприскувати його актарою. Не сьогодні завтра його викорчують і насіють соняшників (Україна все ж таки) і ріпака (економічно виправдано).

"Кров, можливо, єдина річ у Всесвіті, яка настільки очевидно стикається з двома світами - світом матеріальним, доступним нашим п'яти почуттям, і світом ефемерним, надчутливим, тим, що ми називаємо душею. Кров ,як би зв'язує обидва ці стани сущого і саме через неї ми здатні трохи відкрити ту завісу, за якою знаходяться великі таємниці людського життя, людської долі, людської історії. Світ людей до сих пір представлявся б нам нагромадженням абсурду, божевілля і сюрреалізму, якби ми не глянули на нього через рубіновий кристал людської крові ...

Кров і плоть

У 1911 році в Англії вийшла книга  Макса Генделя в двох томах, в якій викладалися основи космогонії розенкрейцерів. Розенкрейцери (орден Троянди і Хреста) - одне з відгалужень «Великого масонського братства» і, за деякими даними, значною мірою пов'язані своїм походженням з орденом Храму (тамплієрів) і до сих пір зберігають багато таємниць і таємниці останніх.

У книзі серед іншої «премудрості» особливо пильну увагу приділено питанням національним, расовим і особистісним і всі вони зводяться, врешті-решт, до проблем біологічної крові - тієї самої червоної крові, яка тече в наших з вами жилах і венах. У першому томі дається, так би мовити, загальна характеристика крові, як універсального зберігача і носія людської особистості, його душі, його Его і, більш того, людського розуму. У другому томі показані ті речі, яких можна досягти, маніпулюючи кров'ю, змішуючи її в живому тілі людини. Крім приватних результатів, які досягаються за допомогою цих маніпуляцій, показаний і головний результат, який є, як про це відкрито пишеться, основною метою «Посвячених»  - біологічне змішування рас і націй, щоб послабити в них такі «дрімучі» якості як націоналізм, прихильність до батьківщині, любов до своєї родини,мови,землі  і т.д.

МІГРАНТИПовторюємо, все це пишеться з повною відвертістю, без будь-яких недомовок.

У «кривавій» главі першого тому (вона називається «Кров - провідник Его») описуються досить переконливі взаємозв'язки між станом крові людини (температура, або сповільненість, швидкість її руху і т.д.) і такими характерними людськими якостями, як  Божевілля, розум, СТРАХ , сексуальність, ненависть, любов і т.д. Однак для нашої теми безумовний інтерес представляє «кривава» глава з другого тому,яка названа «Змішування крові». Наведемо з неї кілька цитат:

«Наука недавно відкрила, що гемоліз (руйнування крові. - Авт) є результатом інокуляції (щеплення, впровадження) крові однієї особи в вени іншої особи іншого виду, в результаті чого більш низько розвинена особа помирає. Так, наприклад, тварина, інокульована кров'ю людини, гине. Кров собаки, введена в вени птиці, вбиває птицю, але собаці не зашкодить, якщо в її вени буде введена пташина кров. Наука просто констатує цей факт, в той час езотерик (тобто "посвячений в таємні знання». - Авт) дає пояснення причин ».

Перервемо цитування. Як бачить читач, головний сенс наведених вище слів полягає в тому, що «сильна кров» пригнічує «слабку кров», а тому  за твердженням самого Макса Генделя, кров є носієм особистісного Его людини, його національних, сімейних прихильностей, сильнішою кров'ю придушуються, вбиваються і ці людські якості.

Це не наше тлумачення. І сам Макс Гендель, як він пояснює далі, привів «тваринний» приклад для більш наочного пояснення суті і цілей змішування саме людської крові. Продовжимо цитату:

«Так, за допомогою підмішування чужої крові, змішаними шлюбами представників різних племен або націй Провідники людства поступово допомагають їм вигнати Сімейний, Племінний або Національний дух з крові ...»

«Провідники  людства» тут, звичайно, «Посвячені», Вожді, Еліта, нащадки давніх Майстрів і Жерців.

Як ми бачимо, «інокуляції» можна робити різними способами, найсучасніший серед яких - щеплення. Однак Макс Гендель поряд зі щепленням згадує ще два способи - «змішані шлюби» і якесь «впровадження». Незліченні дані зі світових міфологій, легенд, ритуалів і свідоцтв етнографів говорять про те, що «впровадження» - це пиття крові в рідкому вигляді або поїдання її разом із сирою людською плоттю(є ще умовне, метафізичне пиття крові і поїдання плоті при релігійних ритуалах). І читач помилиться, якщо подумає, що мова йде про якісь дикі явища глибокої давнини. Він надалі переконається в тому, що людоїдство ніколи ще не мало такого великого поширення як нині, коли в «цивілізованих» країнах воно стало цілою галуззю медичної промисловості, поставленої на конвеєр.

Але повернемося до Макса Генделя. Він визнає, що «кров'яна», біологічна асиміляція призводить до втрати людиною якоїсь найважливішої якості, що позначається нею як «мимовільне ясновидіння, яке виявлялося в зв'язку з роботою групових духів в крові». Макс Гендель відкриває одну з цілей таких експериментів. Він пише: «У Біблії, а також в навчаннях древніх скандинавів і шотландців прямо сказано, що Его людини в крові. Гете, який був одним з Посвячених, теж відзначає це в своєму "Фаусті". Фауст збирається підписати договір з Мефістофелем (дияволом - авт.) І питає: "Чому не підписати звичайними чорнилами? Чому кров'ю "Мефістофель:" відповідає? Кров - це абсолютно особливий субстрат ". Він знає, що той, хто володіє кров'ю, володіє людиною ... »

Не може бути благородства або благочестя в статевих мутантів, які втратили свої початкові якості в андрогинности, як не може їх бути і в мутантів етнічних, які перебувають в настільки ж протиприродно «інтернаціональному» (біологічному) злитті. Згадаймо ще раз слова «посвяченого» Макса Генделя:

«Так, за допомогою підмішування чужої крові, змішаними шлюбами представників різних племен або націй Провідники людства поступово допомагають таким чином  вигнати Сімейний, Племінний або Національний дух з крові»."

Але ще живе коріння. Є тут, крім дер*ма, ще люди, українці. І не так їх і мало, але й не досить для того, щоб вигнати нових "господарів". Це не якась унікальна ситуація, це класика міжетнічної боротьби. І проблема, як це часто бувало в історії, не в силі ворога, а проникненні його культури й ментальності в наш етнічний організм. Це той чорний рак, спори якого забруднили все дерево, забилися в кожну тріщинку на корі, і тепер дерево приречене. Від чорного раку ліків немає.

Але є ще живе й чисте коріння. І воно може дати нові пагони. Та перетворяться вони в новий сад лише за умови надійного їх захисту від чорних бактеріальних опіків. Простіше кажучи, українці ще й досі народжують дітей, і діти наші, що б там не ґелґотіла продажна медицина, абсолютно здорові. Захистіть їх від чорного раку! Порятувати вражених майже неможливо, а захистити здорових - легше. Отже:

1. Народжуйте більше дітей. Не слухайте брехні про брак коштів і про виживання. На погроми Природа відповідає подвоєною, подесятереною плодовитістю. А ми - Природний етнос.

2. Нізащо не віддавайте дітей до школи, знайдіть альтернативу. Власне, альтернатива одна: будьте з дітьми і виховуйте й навчайте їх самі. Школа - це величезне, базове зло, яке треба знищити, але допоки це нікому не під силу, просто захищайте дітей від нього мірою своїх можливостей. А можливостей досить багато, бо, як казав я вище, РОБИТИ все одно немає чого. Все, що ми робимо, - ілюзія, безперервна й безглузда азартна гра.

3. Не вчіть дітей патріотизму, не задовбуйте їм національну свідомість. Забезпечте їм вільний розвиток, і вони дадуть собі ради краще, ніж ми з вами й нашими батьками й дідами. Краще спробуйте самі бути щасливими.

Це - тривала програма. А ви хочете швидко? Можна. Тільки що швидко робиться, то...

Svetlana Serikova ,Vassyl Trylis

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація