УНІКАЛЬНА ЖИТТЄСТВЕРДНА СИЛА НАРОДУ...

дух україни"Ми - є, бо ми - були. Сотні віків позаду і стільки ж - попереду: так виглядає тренд нашої життєдіяльності у світовому часопросторі.

Шануймося - і Небо подарує нам помножені на 25 тисячоліття."

У праукраїнстві вбачають витоки однієї із найбільших та найдавніших гілок індоєвропейства. Праіндоєвропейство є "колискою людства". Пильніше позираймо до власної "колиски": там закорінена індуктивна логіка тяглості і зв'язку національної історії з історією загальнолюдською. 

Осягаючи власні переваги, вражаюча недругів незнищенність українського духу, збереженого ціною життів наших кращих синів, і надалі відбиватимемо зазіхання колишніх і новітніх колонізаторів. Численним їхнім спробам укотре "перевернути шахівницю" протиставлятимемо "правила гри", засновані на природничих засадах, - і щоразу виходитимемо на новий щабель прогресу.

Запорука наших теперішніх і прийдешніх оптимістичних сподівань - в осягненні дарованого Україні рідкісного матеріального, а особливо - властивого українству віковічного духовно-інтелектуального потенціалу. 

Осмислювати, розкривати, освоювати і втілювати його належить нам!

Унікальна життєствердна сила народу, заснована на рятівному мисленні його спроможність адекватно відповідати на глобальні виклики ХХІ століття, набувають загальнолюдської значущості. 

Ми - є, бо ми - були. Сотні віків позаду і стільки ж - попереду: так виглядає тренд нашої життєдіяльності у світовому часопросторі.

Шануймося - і Небо подарує нам помножені на 25 тисячоліття.

Слава Україні! Адже якраз вона "світ правди засвітить"

 

Микола Бойко
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація