ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС ІЗРАЇЛЮ,ЯК ПРИКЛАД НАСЛІДУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ.!

ізраїльУ бастіоні приватної власності США 40 % земель належать державі. Серед сільськогосподарських земель 33 % земель належить фермерам на правах повної власності, 54 %  часткової власності й 13 % на правах оренди .

В Ізраїлі – 91% сільськогосподарських земель належить державі, в Польщі, де навіть в комуністичні часи земля була у приватній власності сімей, 1,5 млн Га сільськогосподарських земель є державними. 

В Австралії з її безмежними просторами ще з кінця 19-го століття існує обмеження на максимальну величину земельного банку в одних руках і є закон про примусове відчуження(експропріацію) надмірно зконцентрованих в одних руках земель.Варто також зауважити, що в більшості розвинених країн Європи та Америки, щодо яких можна знайти інформацію у відкритому доступі існує дуже жорське законодавство щодо розпорядження сільськогосподарськими землями. Фактично продається не земельна ділянка, а право на використання цієї ділянки в сільськогосподарських цілях. Так само жорстко визначаються умови оренди, встановлюється вилка для орендної плати, а країнах де такого обмеження не має, державний орган може перевірити обгрунтованість тої чи тої орендної плати. Ще жорсткіші вимоги і щодо дотриманням правил експлуатації земель, збереження їх родючості, накладення санкцій за ерозію та виснаження земель.Анатолій Ткачук

Т.Епельбаум. ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС ІЗРАЇЛЮ

Земля в Ізраїлі належить де-факто державі, де-юре кожній людині. Всі землі Ізраїлю враховуються в ЕНС, за державними цінами. Різницю в ціні визначають призначенням земель (будівельні, сільськогосподарські, промислові тощо). Ці ціни (державні) є реєстраційними (балансовими), і вони набагато нижчі за ринкові. Саме тому, у всіх частинах Ізраїлю до моменту продажу, (бо тоді і тільки тоді земля вважається товаром), для груп за призначенням її використання – ціна однакова від Шмона до Ейлата.

 Землі не підлягають продажу. Згідно Основного закону (Тора) земля користується особливим статусом. Її не можна продавати або передавати в дар. При, так званій комерційній продажі, фактично, відбувається акт довгострокової оренди землі (капіталізована оренда), мінімальний її термін 49 років. Власником землі ЗАВЖДИ залишається держава (тобто-МИ). З балансу ж тимчасово (49 років) знімається сума державної вартості землі (прибуток відправляють в бюджет).

 ЕНС для комерційних цілей передає землю Управлінню земельних ресурсів. Кількість дуже обмежена і строго квотується.

 Комерційне використання земель державою допускається тільки з урахуванням блага всіх громадян і здійснюється відповідно до демократичних і національними міркуваннями. Це тут, Тут же в розділі “Земля” є формула для розрахунку державної вартості землі.

 Вартість землі змінюється з плином часу. Готові будівельні об’єкти збільшують її вартість, тому в нашому випадку державна земля в майбутньому, вже з будівлями (соціальне житло), автоматично збільшує капіталізацію, виділених ділянок.

 Держава не є комерційною організацією. Всі прибутки від капіталізованої оренди (продажу) направляються в бюджет для потреб суспільства: його розвитку, вирішення соціальних потреб, утримання держапарату і таке інше.

http://isradem.com/index.php?newsid=532

Коментарі:

Коментарі  

0 #2 Menes 20.09.2016, 05:58
Об основных критериях при отборе кадров для прохождения службы в органах НКВД
(Красная каббала - Григорий Климов - Приложение 12)
http://antimatrix.org/Convert/Books/Klimov/klimov-kk/Kk-p12.htm

Это довольно обширная тема, заслуживающая тщательнейшего анализа и глубочайшего понимания. Потому как последствия являются трагичными для всего человечества. Именно эти нелюди, которые, в соответствии с анализами ДНК, несут в себе Неандертальскую кровь, и "правят" миром и владеют всем и вся, и именно они и пролили реки и моря крови.

Потому как у них нет морально-этических понятий в принципе. Вся их идеология построена на пожирании, покорении и разрушении. {antimatrix}
Цитата
0 #1 Menes 19.09.2016, 13:40
земельний кодекс україни підганяють під оліархів."2. На планете идёт интенсивное потепление климата. Пустыня продвигается на север со скоростью 10 км. в год, обезвоживание земли – 25 км. в год. Уже сейчас древние центры мира – Афины, Рим и, главное, Иерусалим (Израиль) попадают в зону только искусственного орошения. Через 20 – 30 лет надо будет думать о переселении громадных масс цивилизованных народов севернее их нынешнего проживания. К тому времени на Кубани, в Ростовской области, на Украине будет изумительный субтропический климат, а в Черноземье и на севере Украины – климат сегодняшнего Предкавказья. Если вспомнить историю, то нужно признать, что эти земли – исконные земли древне – иудейской Хазарии, то есть Израиля, захваченные Киевской Русью в Х веке. Славяне здесь временные гости и подлежат выселению. Мы вернем эту территорию и создадим на этих благодатных землях Великую Хазарию – иудейское государство, как и 50 лет назад создали Израиль, потеснив палестинцев. Сюда переселится часть израильтян, а славянское быдло мы изгоним далеко на север, за пределы Москвы. Там будет маленькая северная территория – резервация с компактным населением, резервация, подобная индейским в Америке."(шнеерсон)
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація