ЗМОГЛИ ВОНИ,ЗМОЖЕМО І МИ....

АРМІЯ ІЗРАЇЛЯДещо з останніх сентенцій історика Станіслава Овчаренка на мій власний вибір, себто ті, які особисто я повністю поділяю:

Ізраїльтяни не стали б терпіти у власних лавах "гібридності", тобто шизофренічної зрадливості. Вони ВБИЛИ представника ООН Бернадота який хотів урізати їх і без того жалюгідну територію у ворожому оточенні. Вони ВБИЛИ свого бойового генерала Рабина - який поступився арабам територією країни. І шизофренія зрадливості не набула поширення. Вони не прощають ворогам НІЧОГО - і навколишні вороги не насмілюються нападати на них - ладні скоріше нищити один одного.

Щодо порівняння Ізраїлю та України - історія питання ЗОВСІМ не така, як тут уявляють: в 1948 році євреї - майбутні ізраїльтяни налічували десь біля 500 тис. жителів. Всього. Проти них тоді - усі оточуючі арабські держави Єгипет, Ліван, Іорданія, Сирія, палестинські араби в самій Палестині, Саудівська Аравія - тобто з більше ніж удесятеро і більше населення.

До цього моменту проти Ізраїлю була Англія! США з 1948 по 1967 рік НЕ підтримували Ізраїль, а скоріше навпаки. Так що можна сказати, що Ізраїль майже весь цей час були в дипломатичній ізоляції. Як не дивно, але спочатку Ізраїль підтримував СРСР Сталіна "в пику" Англії та США. Потім все змінилось на протилежне.

Під ногами ізраїльтян НЕ було майже корисних копалин, багато пустоші, болота... Так що у нас умови майже комфортні у порівнянні з Ізраїлем. Але ізраїльтяни мали надію: за тисячоліття - відродити державу, особливо після пережитого Холокосту. Вони не ображалися на Захід - адже їх підтримував міжнародний саме єврейський капітал та люди - євреї з колишнього СРСР...

Ні, нам повинно бути соромно перед ними. Вони в той тяжкий час допомагали один одному - у нас а) більше розбрату та б) недооцінка освіти та відповідальності окремої особистості за власну долю...

Олег Дуб

 

Змогли вони, зможемо і ми, якщо дуркувати перестанемо!

Дещо з останніх сентенцій історика Станіслава Овчаренка на мій власний вибір, себто ті, які особисто я повністю поділяю:

Ізраїльтяни не стали б терпіти у власних лавах "гібридності", тобто шизофренічної зрадливості. Вони ВБИЛИ представника ООН Бернадота який хотів урізати їх і без того жалюгідну територію у ворожому оточенні. Вони ВБИЛИ свого бойового генерала Рабина - який поступився арабам територією країни. І шизофрені...

Показати більше...
 
Подобається
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація