ФІЛЬМ "ВОЛИНЬ" І НАШІ ХРУНІ....

волинь"Чекаємо на повні титри, аби побачити імена всіх акторів-українців. Країна повинна знати своїх ДНРівців, навіть якщо вони живуть у Львові і Тернополі"

За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси то оддасте...

Сьогодні у Польщі презентують фільм "Волинь". Режисер «Волині» Войцех Смажовський зауважив, що фільм «не є підручником з історії». Мовляв, українцям не варто ображатися на те, як їх показали в стрічці.

У фільмі українців зіграли українці – 30 акторів. Хоча в титрах засвічена лише одна "українська зірка" - львівський актор Василь Василик, - у масовці ж знімались десятки акторів тернопільського і львівського драматичних театрів.

Говорив з актрисою-українкою, яка, прочитавши сценарій, відмовилась від зйомок. Дівчина каже, що колеги-актори дуже розгнівались на її заклик бойкотувати польський шовіністичний агітпрор: "Ти наш хліб забираєш". "За 1 день зйомок мені обіцяли платити по 200 євро", - розповідає акторка.

І ми ще плюємось на мєнтів, які масово пішли служити до Гіркіна.

Чекаємо на повні титри, аби побачити імена всіх акторів-українців. Країна повинна знати своїх ДНРівців, навіть якщо вони живуть у Львові і Тернополі.

Павло Подобєд

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація