РУССКІЙ ҐВАЛТ СВІДЧИТЬ ПРО РЕВНИВЕ СТАВЛЕНЯ ДО ІСТОРІЇ "КОЛОНІЗАЦІЇ".

kartaКількість русскіх в УНР не перевищувала 1 млн чоловік. Кількість русскіх в УССР 1991 року сягнула 11 мільйонів чоловік.

Про організовану колонізацію Донбасу та Запоріжжя під час Голодомору 1932-1933 добре відомо. Частину цієї публіки евакуювала сама Москва 1934 року - десятки районів УССР були охоплені стихійними "волинями": українці воювали проти русскіх колоністів.

Але найцікавіше почалося після Другої світової війни. Щороку з 1951 по 1990 в Україну завозили "русскій Конотоп" - в середньому 150 тисяч переселенців з РСФСР. 

З року в рік. З року в рік. Навіть 1991 року, по інерції, в УССР заїхало понад 70 тис русскіх переселенців.

Звісно, левова частка русскіх їхала в Кримську область України. Щоб потім "путін-прійді" і всьо такоє.

Русская колонізація України не унікальна в окупованих країнах Європи. Колонізації після WWII була піддана в тій чи іншій формі Біларусь, Карелія, Естонія та найбільше - Латвія. Столиця Рига стала на 65% русскою (тепер 60%). Досі кожен таксист-відставник у Ризі - концептуальна ватна падлюка. Що вже казати про "ширші верстви"....

Отже, проблема Нищука - неволодіння бодай приблизними цифрами. А по формі - все правильно.

Русскій ґвалт свідчить про ревниве ставлення до історії "колонізації". Русскім скрізь належить бути "ісконними" - в їхній оптиці.

Малоросійський унісон свідчить, що патрійоти - тоже суть русскіє. Гребенщиков і Макаревич їм у поміч.

Амінь.

Rostyslav Martynyuk

В Інституті української мови НАН України зберігається унікальна мапа, датована XIX ст., яка вказує на те, що українці зі своєю рідною мовою займали території, значно більші за сучасні державні кордони. Яка цінність цих даних,…
VGOLOS.COM.UA
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація