ГЕНОЦИД 1932-1933 ,1946-1947 РР..."ПРИЧИНА СМЕРТІ - УКРАЇНЕЦЬ."

голодомор«Причина смерті - українець»

Цієї суботи ми мали б акцентовано відзначати 70 років Третього Голодомору. Масового убивства українців у 1946-1947 роках.

Та з багатьох причин ми не побачимо цифру "70".

Інститут національної пам'яти обрав інше: під гаслом "Голодомор не зламав" - оприлюднення біографій видатних українців, що пережили Винищувальну Акцію 1932-33 і стали відомими людьми.

голодомор2Про специфіку Голодомору 1946-47 - нічичирк.

Ба більше, хочуть взагалі не трактувати Голодомор 1946-47 як частину Геноциду-Голодомору, а лише ЯК ГОЛОД - "послєвоєнная разруха"!

Це неправда. Третій, "побєдний", Голодомор не набув масштабів Другого тільки через СТРАТЕГІЇ ОПОРУ української нації, які вона застосувала в повоєнних умовах (виходячи з досвіду 1932-1934 років).

Три складові стратегії опору 1946-1947: 

* італійський страйк;

* переробка харчових відходів;

* евакуація в райони дій УПА.

Чому зараз тема 70-річчя Третього Голодомору під фактичною забороною?

По-перше, Третій Голодомор відсилає нас до відповідальності за вбивства українців не лише СССР, але й Альянтів - країн-переможців у Другій світовій війні. (Це власне був "Пабєдний Голодомор" - під "расцвєталі яблоні і ґруши" ).

По-друге, Третій Голодомор несумісний із пропагандою героїзму СССР у Другій світовій. Бо вже 1946 побєдні генерали взялися за звичні злочини: 

* блокування голодуючих сіл; 

* силове впровадження нового колхозного рабства; 

* терор податками, зокрема на фруктові дерева та кущі, (можна було вбивати не лише голодом, але й постійним переохолодженням - у лісостеповій зоні були вирубані практично всі приватні насадження); 

* депортації жінок репродуктивного віку на трудове рабство на Донбас і навіть чайні плантації Абхазії, 

* затягування демобілізації українців до 1950 року аби перешкодити нарощенню визвольного партизанського руху в Україні.

По-третє, Третій Голодомор мав докінчити справу колонізації Лівобережної України, яка була практично вичищена від чоловіків репродуктивного віку. Знамениті поголовні мобілізації 1943-44 років - хіба це не інша форма арештів? А форсування Дніпра - хіба це не форма страти?

По-четверте, ліберальним екстремістам та їх ситуативним союзникам у Москві слід буде визнати: депортація українців з України після Третього Голодомору була зірвана бойовими акціями УПА та організованими хвилями ЕВАКУАЦІЇ голодуючих людей на Галичину та Карпати з Правобережної України. Спроба зірвати ЕВАКУАЦІЮ силами кількох дивізій МГБ СССР провалилася.

Про все це хотів розказати на публічній лекції в п'ятницю, напередодні Дня пам'яти.

Почнемо з антропології голодомору (стратегії виживання, пам'ять про голодомор, спектр злочинів на ґрунті голоду, канібалізм як індустрія, "планування родин" під час голодомору); проаналізуємо московські технології - новояз, стратегії ЗМІ, інтерпретація убивств голодом.

І, звісно, поговоримо на зазначені теми Третього Голодомору.

Rostyslav Martynyuk

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація