"СИРІЙСЬКІ БІЖЕНЦІ В УКРАЇНІ?"..ЯК ТО БУЛО У ФРАНЦІЇ...

сиріябВ той час, як мудрі європейські країни намагаються захистити своїх громадян і відмовляються приймати біженців із Близького сходу і Африки, заступник міністра юстиції на прізвище Пєтухов запропонував Україні взяти на себе квоту Нідерландів з розселення "сирійських біженців". Мовляв, заради "безвізового режиму".

Нагадаю, що в Угорщині влада проводила цілий референдум щодо питання відмови від прийняття біженців, Польща фактично не приймає біженців, а перед ЄС відмахується тим, що, мовляв приймають і працевлаштовують сотні тисяч українців. Ну звісно, українців краще приймати, аніж тих, хто потенційно може вчинити у їх країні теракт.

Але Україна добра. У нас немає війни, у нас немає дірки на кордоні з Росією, у нас немає власних проблем з переселенцями з Донбасу і Криму...злочинність не зростає. Нам не вистачає лише сирійських біженців. Україна гумоова і цих перетравить. А коли будуть теракти, через років 10, то це не через таких як Пєтухов, це просто "глобалізація" якась...

Не потрібен мені той безвзовий режим в обмін на безпеку моєї дитини, не потрібен кредит в 600 млн. євро від ЄС, в обмін на дозвіл експорту лісу, а, як наслідок страшні повені на Закарпатті і Прикарпатті.

Зрештою, ми все це вже пройшли. Коли у 32-33 роках у нас був геноцид - Голодомор, сита Європа купувала дешевий український хліб.

Ні, не треба.

Олександр Аронець

геттоТакож, останнім часом читаю  про Францію. Це жесть. Через цензуру пробивається все більше інформації.

Отже населення Франції офіційно становить 64 мільйони. З них 10%, тобто 6,4 мільйона називають себе мусульманами.

Кількість біженців та нелегалів у Франції ,як правило тримається в секреті. За куцими офіційними даними, у Франції знаходиться 3,6 мільйони нелегалів. За незалежними джерелами - не менше 6 мільйонів.

Разом з тим у Франції кожний  п'ятий - мусульманин. Соцдослідження показують, що третина з усіх мусульман Франції вимагають, щоб у Франції був введений шаріат.

Як правило мусульмани не інтегруються у французьку культуру, не працюють і живуть за рахунок допомоги. Всі уряди і президенти Франції проводять агресивну політику по ісламізації франції, а розпочав її всіма улюблений Де Голь . Іслам управляється французькими елітами і використовується для якихось своїх цілей.

Мусульмани Франції створили потужну мережу, огорнула всю країну. Вони живуть локальними замкнутими гетто, які є майже в кожному більш-менш великому французькому місті.

Ці гетто - так звані "no go" зони, які не контролюються владою, туди не виїжджає швидка або поліція. Гетто контролюються збройними бандами і управляються або за шаріатом або за поняттями.

Офіційно уряд визнав існування 572 таких зони. У реальності їх рази в 2 більше. Найбільша з таких зон є половиною Марселя.

Звичайна історія - поліцейська машина заїхала не в той район і була спалена коктейлем Молотова, а то і отримала потрапляння протитанковим гранатометом.

Кажуть, що гірше тільки в Швеції, де років через 20 чорні стануть більшістю.

Як я вже писав - глава спецслужб Франції відкрито заявив, що країна знаходиться на початку громадянської війни.

Поки-що відносний спокій в країні забезпечує її фінансове багатство. Грубо кажучи, Франція годує свій "кавказ", а по суті платить данину, відкуповуючись від мігрантів дотаціями. Мігранти сидять в своїх районах, білі в своїх. Але коли гроші закінчаться, мігранти вийдуть з гетто і влаштують у Франції чергову "Сирію". І ніяка Ле Пен ситуацію не врятує, більш того - вона може лише прискорити процеси, що давно стали незворотними.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація