ГОЛОДОМОР,ЯК ЗАСІБ ЗМІНИ МЕНТАЛЬНОСТІ,ДУХОВНОСТІ,ГЕНЕТИКИ ТА ДНК...

ДНКМикола Бойко:" Більшість дослідників голодоморів говорять тільки про страшні демографічні втрати. Наслідки тортурів голодом потребують окремого дослідження: втрати найчесніших, найпрацьовитіших, знищення цілого пласту національної культури, зміни ментальності та психокультури, духовності, генетики та ДНК, знищення національної еліти, мова йде про «Розстріляне Відродження» з заміщенням населення кацапами." Ось видиво, яке варте особливої уваги:

Відтягування визнання совєцького періоду 1921-1991 окупацією, руйнує самі основи української ідентичності.

Для мене це стало очевидним після офіційного саботажу загальнодержавного відзначення 70-річчя Третього Голодомору та використання НОВОЯЗУ у виробленні гасла для Днів пам'яти 2016 року.

Гасло "Голодомор їх не зламав" - це повторення гасла "реформованих комуністів": "РЕПРЕССИИ ИХ НЕ СЛОМИЛИ".

Суть цього гасла: в СССР билі пєрєґіби, репресії, ГУЛАГ, но сама Московська держава - свята і ми зобов'язані далі їй служити.

Суть гасла на Дні пам'яти-2016 - нібито боротба з "віктимністю" сприйняття тих подій, показуючи приклади успішного подолання наслідків Голодоморів - у приватному вимірі.

Але через відсутність ппавдивої оптики сприйняття Голодоморів - розправа з цивільним населенням окупованої України в рамках ТРЬОХ ВОЄН: 1918-1923, 1928-1934, 1941-1947 - ми потрапляємо в пастку НОВОЯЗУ.

У подальшому небезпека "совєтизації" (так!) формату відзначень пам'яті жертв Голодомору буде посилюватися. Оптика Голодоморів як частини геноцидної політики Москви в окупованій Україні буде звужуватися, і сфокусується лише на цифрах "32-33" як ЕКСЦЕСІ.

А оті цифри "32-33" ВЖЕ ЗАРАЗ відповідають легалізованій ще в СССР цифрі "37".

Формула нашого рабства на тепер:

"32-33" = "37"

Формула нашого звільнення:

* законодавче визнання совєцької окупації України 1921-1991; 
* визнання Голодоморів ЧАСТИНОЮ військових операцій РСФСР/СССР проти ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ воюючої України; 
* визнання періодів 1918-1923, 1928-1934, 1941-1947 (або 1943-1947) ТРЬОМА Війнами-Голодоморами РСФСР/СССР проти України; 
* зміна ПРОТОКОЛУ відзначення пам'яті жертв Голодомору з державно-громадського на ВІЙСЬКОВИЙ;
* вшанування ГЕРОЇВ Воєн-Голодморів, які чинили збройний опір винищенню цивільного населення (за даними ОГПУ на 1931 рік таких було близько 1,500,000 осіб);
* розглянути можливість ІНТЕГРУВАТИ до Меморіалу жертв Голодомору пам'ять про жертв ПОЛЬСЬКОЇ ПАЦИФІКАЦІЇ на теренах заходу України та відображення Третьої війни-голодомору у період з 1943-1947 як ВІЙНИ НА ДВА або ТРИ ФРОНТИ - проти СССР, альянтів Німеччини та АК;
* прийняти поправку до "Закону про декомунізацію" про визнання періоду Другої світової війни на території окупованої України як Війни-Голодомору з трактуванням акцій винищення голодом цивільних громадян до і після 8 травня 1945 року ЗЛОЧИНОМ проти людяности, а відтак запровадити заборону на вшанування персон, які були до цього причетні.

Поки що це шкіц. Тому закликаю разом думати над точністю формулювань періоду совєцької окупації.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація