Р.МАРТИНЮК:"МОЖЕТЕ СПОКІЙНО РОБИТИ ВСЕ, ЩО РУСКІЄ НАЗИВАЮТЬ ХАМСТВОМ."

МАРТИНЮК"У порахунках із рускіми в нуль не вийдемо і через два покоління. Тому можете спокійно робити все, що вони називають хамством, екстремізмом. З їхнього боку "екстремізм і хамство" означає, що ми тут хазяї. У себе на подвір'ї прибрав, а тобі кажуть, що ти хам. Ну, знизиш плечима. Я не драматизував би цей конфлікт. Він об'єктивний, явний. Він розвиватиметься", - говорить Мартинюк.Війна між українським і російським в Україні триватиме ще кілька десятків років. Цей конфлікт не треба драматизувати — він об'єктивний.

Про це в інтерв'ю журналу "Країна" розповів історик Ростислав Мартинюк.

"Існування українця вже є конфліктом для рускіх. Нас має заспокоювати, що ми вдома. Україна мільйонами своїх імпульсів ставатиме територією, де найкраще українцям. А доки цього нема — триватиме війна. Не така, щоб ламати руки, палити машини чи плювати в спину. Буде тотальна змагальність", - каже Мартинюк.

Він зазначає, що Україна має право на відшкодування всього, що втратила у XX столітті.

"У порахунках із рускіми в нуль не вийдемо і через два покоління. Тому можете спокійно робити все, що вони називають хамством, екстремізмом. З їхнього боку "екстремізм і хамство" означає, що ми тут хазяї. У себе на подвір'ї прибрав, а тобі кажуть, що ти хам. Ну, знизиш плечима. Я не драматизував би цей конфлікт. Він об'єктивний, явний. Він розвиватиметься", - говорить Мартинюк.

На 10-річну дівчинку, що заявила про моральні знущання з боку вчительки англійської, було організовано цькування з боку однокласників. Вчителька при всіх образи...

Показати більше...
На 10-річну дівчинку, що заявила про моральні тортури з боку вчительки англійської, було організовано цькування з боку однокласників. Дівчинку обізвали "крис...
YOUTUBE.COM
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація