БО КОЗАКИ - ЦЕ УОСОБЛЕННЯ АГРЕСІЇ.

косаки"Бо Україна, населена агресивним і войовничим елементом, не стане ні розмінною картою в геополітичних ігрищах, ні джерелом слухняної рабсили."

Побачила статтю Кралюка про "деструктивність козацького міфу".

Ну, по-перше, "козацький міф" - це теж міф. Немає єдиного, затвердженого вищими якимись інстанціями міфу про козацтво. Кожна історична школа, кожна ідейна течія продукує свою концепцію. І мало хто з потужних і впливових нині суб'єктів зацікавлений у об'єктивному, детальному і всебічному дослідженні цього складного і унікального явища.

Одним вигідно зображувати козаків як диких малограмотних варварів, що зруйнували прекрасну, демократичну європейську державу.

Другі тенденційно підбирають факти, які б давали підстави безапеляційно стверджувати: "укрАінскоє казачєство" так хотіло під високу руку царя московського православного, шо просто кушать нє магло.

Треті ретельно вишукують у реєстрах тюркські й семітські елементи, щоб довести неслов'янське походження цвіту українського народу, і.т.д., і.т.п...

Але козацтво муляє очі всім, хто має види на Україну. Бо козаки - це уособлення АГРЕСІЇ. А агресивні, бундючні, уперті українці нікому не потрібні. Ні Москві, ні Варшаві, ні Стамбулу, ні Будапешту, ні Брюсселю, ні Вошінґтону, ні Тель-Авіву.

Бо Україна, населена агресивним і войовничим елементом, не стане ні розмінною картою в геополітичних ігрищах, ні джерелом слухняної рабсили.

Українці, що не забули, якого вони роду, обов'язково повстануть, і де б вони не повставали: хоч у Наддніпрянщині, хоч у Галичині, хоч у Поліссі, обов'язково надихнутися "міфом" про Січ.

Припустимо, були в козаччини вади: це й анархізм, і брак тривалої солідарності, і стратегічна короткозорість. Усе це потребує теоретичного осмислення й корекції.

Але хитромудрі проповідники "цивілізованості", "європейськості", "державницького мислення" хочуть, щоб ми ЗРЕКЛИСЯ козацтва, відкинули його яко історичне непорозуміння, а з "козацьким міфом" позбулися й притаманної нам агресії, яка не давала нам згинути останні 300 років.

Тоді нас можна спокійно доїсти і очистити територію для нових "проектів".

Sofiya Dniprovska

 

БЕРЕСТЕЧКО ТА МІЗОЧ..БИТВА ЗА УКРАЇНУ!

БЕРЕСТЕЧКО

Багатовікова окупація України призвела до того, що офіційно існуюча історія України, яку продовжують вивчати українські діти в школі,  писалася і спотворювалася  до невпізнання нашими ворогами.  До цього часу  міфічна історія України – це  суцільна вигадка з підтасуванням фактів на замовлення.  В результаті  багатовікових фальсифікацій і  обману, ті, хто зраджував і плюндрував Україну,  незаслужено  прославляються  в пам’ятниках, віршах і фільмах, а дійсні герої  і  захисники України –  зумисно знеславлюються, оббріхуються і перебувають в забутті.Відео.

Саме  завдяки багатовіковій інформаційній війні, що продовжується і нині, четверте століття поспіль ми сліпо віримо, що Польща в битві під Берестечком начебто одержала бажану їй перемогу над українцями.  Про цю «перемогу» в найбільшій битві  17 століття в Європі, пишуть і говорять в усіх монографіях, підручниках і навіть у самому музеї Берестецької битви. Це викликано тим, що розгром  150-тисячного війська світового  масонства в Берестецькій  битві до цього часу  брехливо  видають  за начебто розгром українців, а зрадника національних інтересів Богдана Хмельницького, що підступно здав  ворогам козацькі  плани  і втік з поля бою Берестецької битви –  почали всіляко підносити і вихваляти.  Ще однією причиною особливої ненависті до нашої козацької звитяги  і свідомого плюндрування та приховування пам’яті про мужність і подвиги українців-козаків є те, що САМЕ  В ЦІЙ  БИТВІ БУВ  ПОВТОРЕНИЙ  РАТНИЙ ПОДВИГ  ТРЬОХСОТ  СПАРТАНЦІВ, коли після зради і втечі Хмельницького  300 козаків-характерників і 180 добровольців  ціною власного життя три доби  стримували  150-тисячну армію  окупантів, щоб українська армія під командуванням Івана Богуна змогла відступити на інші позиції і потім розгромити ворогів та примусити їх панічно втікати з України.

Щороку влітку ми відзначаємо річницю Берестецької битви і святкуємо … трагічну поразку(?).  Саме такий принизливий  національний фінал нам зумисно  пропонують не рік і не два, оповідуючи  «офіційну»  версію битви, яка абсолютно не вкладається в логічні рамки і суперечить дійсності.  Про факти і останні дослідження Берестецької битви розповідає  цей унікальний фільм-дослідження, який покладе  край  вигадкам і міфічним перемогам наших ворогів  в  битві під Берестечком та піднесе на інший, незрівнянно вищий рівень бойовий дух і  патріотизм  українців.........http://mahno.info   

Загадки української історії… Що ми знаємо про найбільшу битву 17 століття у Європі, битву під Берестечком? Чому європейська армія Яна ІІ Казимира у 1651 році направила свій головний удар на Волинь? Хто такий Іван Богун і чому він очолював українське військо? Хто переміг у грандіозній битві та де і як вона завершилась? Якою була українська держава 17 століття у відстоюванні свого православного світогляду та державної незалежності?

     Чому потрібно провести археологічні розкопки під Мізочем та Берестечком і наскільки традиційні дослідники історії України недооцінюють у цьому можливості геофізики?

     Своіми думками з цього приводу поділились дослідники історії України Петро Опанасюк (автор ідеї документального фільму про битву під Берестечком) та Валентин Дем’янов (автор книги Велич Дулібії. Рось. Таємниці Волинської землі» .

    Після завершення бесіди глядацькій аудиторії запропонували переглянути документальний фільм «Берестечко. Битва за Україну»:

 

http://rodovid.rv.ua

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація