ТЕЛЕБАЧЕННЯ В УКРАЇНІ,ТО ТОТАЛЬНА РУСИФІКАЦІЯ...

машаімЮрій Руф:"Мені байдуже якими саме обхідними шляхами буде насаджуватись російська "культура", але очевидно, що цей процес необхідно терміново припиняти. Для мене сьогодні однаково шкідливими є російська попса і російський рок, російський шансон і російський романс не залежно від їх змістового наповнення та професіоналізму, а також позиції музикантів щодо "українського питання". Не важливо з якими "префіксами" означуватимуть російськомовний контент: "правий", "лівий", "нейтрально-ліберальний",.

БИТВА"праукраінскій"- сьогодні ми повинні усвідомити, що весь медіапродукт, який подається російською мовою є шкідливим та становить частину гібридної експансії інтересів росії в Україні. Такі сьогоднішні реалії і дуже жаль, що ми не помічали цих загроз в минулому. І умовний "Кабзон" і умовний "Калаврат"(русскіє раднавєри,прим.ВБ) є однаково небезпечними у сучасних реаліях, адже створюють систему подвійних стандартів і розмивають суть проблеми, яка полягає в ТОТАЛЬНІЙ РУСИФІКАЦІЇ будь-якими шляхами, в тому числі і через "нейтральні" чи "лояльні до України" медіабренди. Будучи переконаним противником попси і музичного примітиву змушений констатувати: Україна повинна мати власні україномовні шансон і реп, і естраду і попсу. Повинні розвиватись український (україномовний) блек метал і панк-рок, тощо. Всі напрями та стилі музики і мистецтва, які охоплюють широкі маси населення повинні максимально українізовуватись і, однозначно, бути не російськомовними."

Телевізійна сфера стільки сюрпризів підкидає.

Ну наприклад Ющенко, чия незмінна заступниця і за сумісництвом голова політради його партії Ваннікова тепер працюватиме у регіоналів Мураєва та Рабіновіча. Досі купа народу не вірить, що він, як і Порошенко, був втіленням застосування в політиці принципу "зустрічного вогню" - це коли випадково створену пожежу в лісі чи в степу гасять умисне створеним і контрольованим підпалом. Так само накопичене невдоволення українського суспільства вже двічі "каналізували" створеними власноруч підконтрольними "опозиціонерами". Не вірили, коли Ющенко, отримавши з рук народу перемогу, пішов на ганебну угоду з Кучмою і Януковичем по плюндруванню Конституції. Не вірили, коли замість тюрем бандити посіли місця в парламенті, а після "універсалів" з ними - і в кабміні. Не вірили, коли в 2009 він активно почав працювати на стороні одного з кандидатів, якому зрештою і намалювали перемогу. І навіть деякі не вірили, коли він пішов "свідком" на "судовий процес". Швидше за все не повірять в те, що він від початку був "ригівською конячкою" і зараз, але на таких "гепнутих на всю голову" вже начхати.

Або скандал з СТБ. Купа народу обурилась, що в програмі, купленій ним за багато мільйонів українських гривень у росіян, з'явились бойовики. Тут цікавий сам факт обурення бойовиками - тобто що програму купили, гроші заплатили і показували обурення не викликало. Так само, як його не викликає вкотре подовжена "угода про дружбу і співробітництво з РФ". Але ж це тільки квіточки - українське телебачення, чиї паростки самостійності було успішно придушено навалою російського капіталу наприкінці дев'яностих, далі продовжує лишатися просто придатком до російського, і таких "проколів" з часом буде ставати все більше. Тим паче "бойовики" давно амністовані Порошенком - то чому б їх і не показувати?

Пригадалось, як трішки раніше я зустрічав допис одного україномовного, патріота і все таке, де він тішився, що один з російських мультсеріалів для дітей нарешті озвучили українською. Аргументував це тим, що "діти все одно дивитимуться, то хай хоч дивляться українською". Я навіть очі протер і озирнувся - моя дитина якраз тоді дивилась французький освітній мультсеріал "Il était une fois... la Vie" про будову тіла, і якось спокійно обходилась до того, і буде обходитись після того без російського продукту - тут дай боже встигнути передивитись все дійсно цікаве і корисне.

Мені досі цікаво, як ці всі громадяни реагуватимуть, коли якась "Маша і мєдвєдь" поїде в наступній серії відпочивати до Криму, або "Фіксікі" почнуть ремонтувати медобладнання в "госпіталі ДНР". Мабуть теж буде обурена істерика з криком "як вони могли?". А тим часом саме зі схвалення таких йолопів український дитячий ефір забитий російським продуктом. Моя дитина не дивиться це лайно, але чудово з ним знайома - бо воно завдяки популярності у таких "патріотів" звисає з кожної шпарини. Я не знаю жодного місця, окрім Макдональдсу, де можна було б посидіти з дитиною, і при цьому на телебаченні там не крутилась "Маша і мєдвєдь" - вона була навіть у відділі дитячого взуття в магазині. Я не знаю жодної агенції, яка влаштовує свята для дітей, щоб там не було "Фіксіков", "Лунтіков" і "Смєшаріков" - і їх замовляють, і запрошують друзів своєї дитини, ознайомлюючи з цим "високоінтелектуальним" продуктом країни-окупанта всіх знайомих дітей. Я не можу піти з дітьми на жодне дитяче свято, щоб там не бігали фігури цих "серіалів". Але це "патріотів" не обурює - навіть деяких з тих, хто воює за українську мову, це вже якийсь новий різновид "какойразніци" - "Яка різниця, що дивитись, якщо воно українською".

А тут скандал про якусь "Битву екстрасенсів", яку майже ніхто і не дивився. Деякі, поки обговорювали "екстрасенсів" - і не помітили, що вже давно проспали власних дітей.

 

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація