РЕАКЦІЯ УКРАЇНЦІВ НА РЕПЛІКУ СКРИПКИ ПРО ГЕТТО....

СКРИПКАSofiya Dniprovska":Теза про русскоязичну челюсть не позбавлена сенсу.Бо чим пояснити фонетичні особливості мови, як не антропологією?"

Найефективнішм засобом проти зросійщення є етнічна солідарність. Бо нікому, крім українців їхня нестатусна мова, культура, історична спадщина не потрібна. І не будуть українці самі себе зросійщувати і голодом морити. І повертати українця до його коріння легше, ніж робити українця з росіянина, грека, татарина, чи ще там когось.

Звичайно, є винятки. Звичайно є представники інших етносів, які зробили чисто моральний вибір. Але по-перше, такі - в меншості. По-друге, порядний неофіт не буде лізти в авангард і повчати автохтонів, як їм краще борщ варити.

І ви можете скільки завгодно лаяти русскій мір і позиціонувати себе захисником українських цінностей. Якщо ви біжите кооперуватися з політсилами, які прямим текстом заявляють, що формуватимуть тут палітичну нацию, і якими керують продукти попередніх окупацій, ви множите всі свої зусилля на нуль.

Кириченко Владислав:"Аваков зреагував на репліку Скрипки про гетто.Те, що я живу в гетто, жителі якого дискримінуються на кожному кроці, - міністра, неспроможного вивчити українську мову - не гребе. 

Камінг аут: я дійсно вважаю, що всі, хто на державних посадах або в сфері сервісу не здатні/принципово не бажають вивчити українську, мають бути обмежені в діапазоні професійної діяльност

Мене бісять всі оці геращенки-авакови-романенки, як на повному серйозі вважають українців прикрим артефактом історіі, індіанськими недобитками, що заважають комфортно жити своїм скигленням про права аборигенів. 

А ще більше мене вкурвлюють націонал-ліберасти типу Yuriy Lukanov, що верзуть маячню про те, що ринок всіх розсудить в мовній царині і що держава не має захищати права українців.

Всім громадянам гарного дня:)))

ПС . Декілька мільйонів особливо упоротих вже створили собі рускамірноє гетто:))))"

Rostyslav Martynyuk :"Чому Скрипка?

Бо персона першої величини і для українського, і для московського поп-ринку.

Чому двічі Скрипка?

Бо порушив "мордорські обітниці" й став фронт-меном Маршу ОУН "Зродились ми великої години".

Чому саме зараз?

Бо після "провалу Дорна" захитався цілий каркас конспірації внутрішніх русскіх в Україні. Мордор - недремлючий куратор влади русскіх в Україні - витратив ТИЖДЕНЬ на пошук асиметричної відповіді. І знайшов її - в ЗИМОВОМУ інтерв'ю Скрипки.

Що робити?

Стежити за каналами поширення отої мордорської "отвєткі Скрипкою", складати схему колоніальних "кілець" Москви в Україні: від заяв(дивитись з 1.00 години) Чєрвонєнка (Скрипка/Гітлер/українці) до простих фейсбучних ботів ("ОБОЄ дуракі - Дорн-і-Скрипка").

Що треба пам'ятати?

Москва регулярно вдавалася до убивств наших музикантів аби усунути "мелодію непокори": Ведель, Леонтович, кобзарі у Харкові, Івасюк.

Якщо для врівноваження "казуса Дорна" буде не досить "символічного убивства" Скрипки, Москва може вдатися до брутальніших дій.

Бєґі, Дорн, бєґі! Те, що ти побрився, вже є символічним самогубством (у фіно-угрів збривання бороди та волосся на голові було актом досконалого убивства, бо в бороді жила остання, СЬОМА ДУША фіно-угра). Але Москві того може буть замало...."

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація