ПРОДАЖ ЗЕМЛІ І "УКРАЇНСЬКІ РЕФОРМАТОРИ"...

МАРАТОРІЙМасована реклама олігархів та влади на радіо і телебаченні про продаж землі: “Застав свого депутата проголосувати за зняття мораторію на продажу землі і всі селяни відразу заживуть у добробуті…”

Україну прирівняли до Конго та інших країн Африки у питанні приватної власності на землю. Чому у цей ряд країн, де земля не перебуває в обігу і ніби-то по цій причині погано людям живеться не добавили Ізраїль, Канаду?

Адже у цих країнах земля сільськогосподарського призначення також не перебуває в обігу, тобто заборонена її купівля – продаж. При цьому ці дві країни є експортерами сільськогосподарської продукції.

 Ізраїль… Там земля не продається, а сільське господарство високорозвинене:

"Т.Епельбаум. ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС ІЗРАЇЛЮ

Земля в Ізраїлі належить де-факто державі, де-юре кожній людині. Всі землі Ізраїлю враховуються в ЕНС, за державними цінами. Різницю в ціні визначають призначенням земель (будівельні, сільськогосподарські, промислові тощо). Ці ціни (державні) є реєстраційними (балансовими), і вони набагато нижчі за ринкові. Саме тому, у всіх частинах Ізраїлю до моменту продажу, (бо тоді і тільки тоді земля вважається товаром), для груп за призначенням її використання – ціна однакова від Шмона до Ейлата.

 Землі не підлягають продажу. Згідно Основного закону (Тора) земля користується особливим статусом. Її не можна продавати або передавати в дар. При, так званій комерційній продажі, фактично, відбувається акт довгострокової оренди землі (капіталізована оренда), мінімальний її термін 49 років. Власником землі ЗАВЖДИ залишається держава (тобто-МИ). З балансу ж тимчасово (49 років) знімається сума державної вартості землі (прибуток відправляють в бюджет).

 ЕНС для комерційних цілей передає землю Управлінню земельних ресурсів. Кількість дуже обмежена і строго квотується.

 Комерційне використання земель державою допускається тільки з урахуванням блага всіх громадян і здійснюється відповідно до демократичних і національними міркуваннями. Це тут, Тут же в розділі “Земля” є формула для розрахунку державної вартості землі.

 Вартість землі змінюється з плином часу. Готові будівельні об’єкти збільшують її вартість, тому в нашому випадку державна земля в майбутньому, вже з будівлями (соціальне житло), автоматично збільшує капіталізацію, виділених ділянок.

 Держава не є комерційною організацією. Всі прибутки від капіталізованої оренди (продажу) направляються в бюджет для потреб суспільства: його розвитку, вирішення соціальних потреб, утримання держапарату і таке інше.

http://isradem.com/index.php?newsid=532

У Канаді більше 90% землі с/ г призначення також в державній власності, при цьому країна багато років є експортером зерна.

В США більше 40% землі с/г призначення є також державною…

Переконані, що  американці і в першу чергу євреї та канадійці не знають , що вони на погляд «українських» реформаторів такі ж “відсталі” , як мешканці Конго.  

Можливо вони, якби  почули та побачили зомбуючу рекламу «українських» ЗМІ  поспіхом почали б продавати в себе землю?!

Петро Ландяк

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація