МОСКОВІЯ МАЄ ЛИШЕ ОДНОГО ВОРОГА - УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

ВАТУТІНРосія має лише одного справжнього ворога – українську мову. Таку думку висловив  російський письменник Анатолій Стрєляний. Не так страшні Росії США або Китай, як українська мова, точніше – її застосування  та самостійність.

Росії важко уявити себе без України як своєї складової частини. Саме тому Путін сприймав український євромайдан як особисту загрозу. Саме тому він міг погодитися на Тимошенко чи Януковича, які в домашніх умовах все ж користуються російською мовою, а не українською.

Насправді, все це може бути і без українця, але "русскій чєловєк" думає, що – ні, не може. Цього стану російської душі не розуміє, не відчуває Захід, тому що він живе вже в іншій епосі. У Росії, коротше, є тільки один ворог, від згадки про якого  вона тужить воістину смертельно. Це не США, не Захід  чи Китай. Це – українська мова, – написав він.

Війна РФ проти України починається з проникнення російської культури й рос. мови в тіло майбутньої жертви. Буряти на танках і чеченці з "градами" ідуть лише туди, де вже протоптані дороги "пушкіним і достоєвським" вкупі з російськими попами. Держава, вільна від мови агресора, перебуватиме в безпеці. Так сталося, що рос. мова в Україні грає роль метастаза, який може вразити весь організм, якщо його не видалити. І Лавров вирішив пояснити це вже останнім дурням.

Характерно, що РФ не просить США вплинути на Україну, що б ми не робили танків. Українська мова в Україні - це для РФ страшніше за армію, бо, просто, унеможливлює захоплення України і започатковує повернення правонаступника Московського улусу Золотої орди на своє історичне місце.

Vassyl Laptiichuk
 

 

Министерство иностранных дел России хочет, чтобы Соединенные Штаты Америки убедили власти Украины прекратить «насильственную…
 
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація