КОЛИ ЗА НАЦМЕНШИНАМИ СТОЯТЬ ДЕРЖАВИ,В РАЗИ СИЛЬНІШІ ЗА УКРАЇНУ....

5 КОЛОНА"...маємо справу з суб'єктами, які є значно сильнішими, ніж здаються на перший погляд" - це не лише про східного сусіда. Це і про деяких західних, які роздають свої паспорти(карти) громадянам України "направо й наліво".

5 колона в Україні є не лише московська...,а і польська,угорська,румунська.

Це парадоксально, але деякі нацменшини в Україні сильніші за титульну націю, яка їх кількісно значно переважає на території України. Бо за цими меншинами стоять держави, в рази сильніші за Україну, а українцям ззовні ні на кого спертися. Міжнародна підтримка України дуже хлипка і обставлена низкою обтяжливих і принизливих для нас вимог.

Це не значить, що ми повинні відмовитися від захисту й утвердження власної ідентичності на власній землі. Це просто означає: стверджуючи свої інтереси, ми повинні пам'ятати, що маємо справу з суб'єктами, які є значно сильнішими, ніж здаються на перший погляд. І виробляти стратегію дій відповідно до реального (а не бажаного) стану речей.

Бо соціальні психологи, політологи, політтехнологи, педагоги знають, що людські колективи - ієрархічні. Подобається це нам, чи ні. Тому для успішної комунікації з колективом слід у першу чергу виявити в ньому лідера і "взяти" його: здобути в нього авторитет, або зламати (морально чи фізично, залежно від обставин). Коли лідер і референтна група будуть підкорені - решта колективу буде під ваши контролем.

Коли кажуть про зомбування телевізором, дуже рідко зазначають, що це "зомбування" відбувається не безпосередньо, а опосередковано. Будь-яка пропаганда переломлюється через свідомість референтних груп - суб'єктів, які займають в колективах панівні позиції.

Sofiya Dniprovska

З.И.http://viche-boruslava.org.ua/index.php/korysno-znaty/868-ihumenya-stefana-bandura-keruye-ukrayinoyu

 
ІГУМЕНЯ СТЕФАНА(БАНДУРА) - КЕРУЄ УКРАЇНОЮ?

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація