ТАЄМНА ЗБРОЯ ЖІНКИ

Жінка потребує захисту. В Ведичній Культурі чоловіки завжди дбали про жінок. У дитинстві дівчинка була під захистом свого батька, потім батько знаходив людину, яка б дбала про неї, ставши її чоловіком, а в старості дорослий син брав турботу про матір на себе. Втім, у цій Ведичної Культурі, а не в сучасній її імітації, жінки харчувалися правильно і тому старіння (в сучасному його розумінні) - це була зовсім не їх доля.

 

ТАЄМНА ЗБРОЯ ЖІНКИТак уже Природою влаштовано, що жінка сильніше потребує сімейного затишку і тому вона наділена особливою силою. Якщо дружина захоче зберегти сім'ю, вона зможе її склеїти навіть з уламків. Недарма існує приказка «Жінка - це Берегиня домашнього вогнища», тобто саме від жінки залежить благополуччя і щастя в родині.

Насправді жінці дуже просто завоювати довіру чоловіка і отримати все, що вона хоче. Для цього вона повинна завжди уникати «війни» з чоловіком, а використовувати свою природну, таємничу силу - покірність. Жінка домагається перемоги без війни. Коли дитина починає вередувати, дорослому хочеться її покарати. Але варто лише їй стати слухняною, як батьки готові зробити для неї все, що вона попросить. В цьому полягає таємниця покірності. Істинна покірливість здатна підкорити будь-кого.

Спробуйте діяти таким чином. Намагайтеся надихнути своїх чоловіків стати відповідальними і надійними. І цілком можливо, що ви будете приємно здивовані результатами.

ОБОВ'ЯЗКОВО прочитайте:

Як навчитися спілкуватися з чоловіком
Жінок, на жаль, не вчать спілкуватися з чоловіками. Здається, що це ні до чого. Але саме нерозуміння в спілкуванні здатне зруйнувати сім'ю.

1. Коли все погано, не кричи. Краще заплач.
Крик - це прояв агресії. Це чоловіча енергія, чоловічий спосіб реагування.Тоді як сльози - це жіночий спосіб реакції. Коли жінка кричить - навряд чи вона буде почутою. Швидше за все, вона пробудить в чоловікові тільки відповідну агресію. І далі продовжиться перепалка з переходом на особистості.

2. Щоденний масаж ступнів ніг
Вважається, що такий ритуал - це найкоротший шлях до чоловічого серця. Більше того, вважається, що в такому випадку вся енергія чоловіка замикається тільки на ній. І це найкраща профілактика зрад.

3. Згоджуватися з його думкою.
Чоловік - це думка. У нього завжди є своя позиція, своя думка з кожного питання. Йому дуже важливо бачити, як жінка з ним погоджується. Коли ти приймаєш його думку, для нього це означає, що ти приймаєш і його самого.

4. Попроси його прямо
Чоловіки не телепати. І вони не здогадуються, що наше: «Ти не хотів би поїсти?» Насправді означає, що ми самі голодні. Адже коли чоловік голодний,він скаже прямо.

5. Відкривай своє серце
Важливо навчитися бути відкритою та щирою зі своїм чоловіком. Чоловікові складно зрозуміти жінку. Гадати ребуси і шаради він може недовго. А в тривалих відносинах йому хочеться щирості і правдивості.

9. Те, що тобі подобається, заохочуй негайно
Коли чоловік дарує квіти, він хоче бачити, як ти радієш. Радієш, шукаєш вазочку, дбайливо підрізати кінчики і гордо встановлюєш їх в центрі будинку.Він хоче бачити, як ти хвалишся ними подругам. Хоче, щоб ти щоразу дивлячись на них, говорила йому: «Вони вже так довго стоять. Напевно, ти з дуже великою любов'ю їх обрав ».

10. Заборонені фрази
«Навіщо» і «Чому» - з цих фраз починаються суперечки. Ці два слова відразу ж налаштовують обох на войовничий лад. «Ти мені не потрібен!" Або "Я знайду собі нормального чоловіка» - як і будь-які інші образи, ці фрази глибоко западають в чоловіче серце. І вбивають любов..

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація