ПРОВАЛИЛАСЯ СПРОБА ЗАМОРОЗИТИ ДВОМОВНІСТЬ У ШКОЛАХ...

Ну що, друзі, хоча хтось там вітає гриневич і Ко з перемогою, і вони роблять гарну фізію, ніби нічого не сталося і все у них по плану - плани Міністерства освіти, комітету освіти і «громадськості» на 7 статтю «Мова освіти» – провалилися.

Детальніше: ПРОВАЛИЛАСЯ СПРОБА ЗАМОРОЗИТИ ДВОМОВНІСТЬ У ШКОЛАХ...

МОВНИЙ ФРОНТ.БИТВА ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ ТРИВАЄ...

МОНОтже, сьогодні відбулося засідання Комітету освіти ВРУ. Вирішувалося питання, як далі буде здійснюватися освіта в Україні. Чи буде навчання українською мовою, а мови меншин вивчатимуться, чи й далі в законі будуть школи з навчанням мовами меншин (на жаль, питання про те, що мови меншин можуть вчитися взагалі не в державних школах - не стояло).

Ми намагалися донести до депутатів свою думку в Міністерстві освіти, в Комітеті освіти ВРУ про те, що уже 18 років всі "папереднікі" не звертають увагу на Рішення Конституційного суду.

Детальніше: МОВНИЙ ФРОНТ.БИТВА ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ ТРИВАЄ...

«УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ» в ІСПОЛНЄНІЇ «РУСКОЯЗИЧНОГО НАСЄЛЄНІЯ»

мухарський"Шоумен Антін Мухарський і художник Олександр Ройтбуд влаштували суперечку."

Тиждень тому у справах літав до Туреччини. Зазвичай чартери вилітають з «Борисполя» чи «Жулян» о 5-тій ранку. Страшний час для людського організму. Всі біоритми летять чортам під хвіст.

Поруч зі мною в кріслі опиняється стокілограмовий дядько років під шістдесят, від якого страшенно тхне алкоголем. “О-о-о-о-о, Орест Лютий.... прівєт, мужчина...

Детальніше: «УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ» в ІСПОЛНЄНІЇ «РУСКОЯЗИЧНОГО НАСЄЛЄНІЯ»

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ...

писемністьЩодо Української мови. Бойківсько-Русинського говору. Московізований Держстандарт і Діалект. 

Побутує думка, і багато хто в це свято вірить що зразок Полтавсько-Київського говору ( яким нібито Т.Шевченко говорив) більше чи менше підправлений під совітські потреби москвою приблизно в 1930 роках, є справжньою, чисто правильно-єдиною мовою, і головне обовязковою до вивчення усіма тими , хто хоче називати себе Русином ( Українцем). Спершу про Полтавсько-Київський говір. Аби ви розуміли що він є насправді не зовсім таким, яким йього нам нині подають в школі під назвою "Українська мова". 

Детальніше: ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ...

Додаткова інформація