У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ПРОЙШОВ ФОРУМ ПО ЗАХИСТУ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ.."ПУТІН ВВЄДІ ВАЙСКА ?"...

форумНа якому би ще оце ґрунті в нашому недопарламенті склалась "ширка" між "новою владою", старими ригами у вигляді "опоблоку" та депутатами ЄС, окрім як на ґрунті українофобії і боротьби за "вєлікій русскій язик".У Верховній Раді відбувся форум, на якому закликали захищати російську мову.Обговорювалися заходи з надання особливого правового статусу російській мові. 

За підсумками заходу було прийнято резолюцію, в якій зазначається, що Україна є білінгвальною країною.

Депутат Європарламенту Лаурентіу Ребега в своїй заяві наголосив на важливості розробки спеціального законодавства для захисту російської мови в Україні. «Російська мова в Україні, безумовно, повинна мати спеціальний правовий статус. Це дозволить захистити її від радикальних проявів», – сказав він.

Нардеп від «Народного фронту» Олександр Кірш зізнався, що, «коли потрібно посваритися, я переходжу на російську». «Я вважаю, що в України дві дитини, дві мови. Неграмотно поправлений закон про мови призвів до ескалації протистояння, зокрема на Донбасі, в Криму – в тих регіонах, де звикли говорити російською», – заявив Кірш.

Нардеп Олександр Нечаєв з Опоблоку під час свого виступу зазначив, що в Криму завжди говорили російською. «Змусити народ в Одесі або східних регіонах говорити українською не можна. Втім, конфлікт у Криму розвинувся саме через нав'язування української мови людям, хоча вони звикли говорити російською. Потрібно дати людям право говорити тією мовою, яка їм зручна, якою вони думають», – заявив нардеп.

«Ми повинні дбати про те, щоб зберегти свої рідні мови для дітей і онуків», – заявив нардеп Антон Кіссе з фракції «Відродження».

«Обмеження російської мови – тенденція до знищення державності і катастрофа для України», – вважає екс-міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

Зауважу, ніяких "конференцій з підтримки української мови" в парламенті ніколи не проводилось.

Це все адресовано тим, хто все ще думає, що "проблеми не існує", що "рибки - то була дурна дрібниця" і що "мовне питання не на часі".

Як бачимо поширений через ботів кремлівський мотив про нібито мовне підґрунтя анексії Криму успішно вже дістався на рівень парламенту і прямим текстом озвучується на весь світ.

Тож попереду у нас ще ягідки у вигляді протиснення російської мови так чи інакше в якомусь статусі на державному рівні. Причому в перших рядах захисту цього злочинного ідіотизму будуть стояти "патріоти України", в тому числі з бійців фронту.

Якщо хто не знав, як починаються громадянські війни - оце так. Пропагуйте далі "нєт нікакой разніци" чи навіть просто мовчки вважаєте, що ці дурниці вас не обходять, і рано чи пізно її таки побачите.

Ярослав Вішталюк
 

У Верховній Раді відбувся форум, на якому закликали захищати російську мову

  • Вчора, 13:56
  • Розсилка

Обговорювалися заходи з надання особливого правового статусу російській мові

У Верховній Раді відбувся форум, в рамках якого обговорювалися заходи з надання особливого правового статусу російській мові і способи його захисту, передає «ГолосUA».
Учасники форуму також обговорили заходи зі збереження мов нацменшин: болгар, гагаузів, угорців, румунів та інших громад.
У роботі дискусійного майданчика взяли участь євродепутати, народні депутати України, а також фахівці в галузі права. За підсумками заходу було прийнято резолюцію, в якій зазначається, що Україна є білінгвальною країною.
Учасники форуму також обговорили ідею законопроекту із захисту російської мови, який опрацьовується в стінах ВР. Депутат Європарламенту Лаурентіу Ребега в своїй заяві наголосив на важливості розробки спеціального законодавства для захисту російської мови в Україні.
«Російська мова в Україні, безумовно, повинна мати спеціальний правовий статус. Це дозволить захистити її від радикальних проявів», – сказав він.
На думку учасників форуму, не можна примусити народ в Одесі та інших східних регіонах говорити лише українською.

 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація