ХВОРОБА - ТО ІНДИКАТОР НАШИХ НЕПРАВИЛЬНИХ ДІЙ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ВЛАСНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

аюрведаКожен із нас приходить у цей світ зі своєю програмою. Перед кожним стоять конкретні завдання в плані духовної еволюції. Якщо ми їх не виконуємо, - стоїмо на місці або робимо щось прямо протилежне, - виникає хвороба. Хвороба – це не кара, а Учитель, який підказує, як жити. Хвороба – це індикатор наших неправильних дій по відношенню до власного Призначення. Так стверджує Аюрведа і інші духовні практики.

Кожен із нас приходить у цей світ зі своєю програмою. Перед кожним стоять конкретні завдання в плані духовної еволюції. Якщо ми їх не виконуємо, - стоїмо на місці або робимо щось прямо протилежне, - виникає хвороба. Хвороба – це не кара, а Учитель, який підказує, як жити. Хвороба – це індикатор наших неправильних дій по відношенню до власного Призначення. Так стверджує Аюрведа і інші духовні практики.

Сучасна західна медицина створила систему придушення симптомів різних видів патології з допомогою фармакологічних засобів, заснованих на синтетичних препаратах, які позбавляють людину від симптомів захворювання, таких як підвищення температури тіла, порушення артеріального тиску, кашлю, або болів у будь-яких частинах тіла.

Однак усі ці методи не вирішують тонких психологічних причин виникнення хвороби і часто не діють на причину хвороби. Симптоматичне лікування призводить лише до хронізації процесу, бо сприяє тому, що хвороба «йде всередину».

Той же псоріаз традиційна медицина лікує гормональними мазями, які лише на час прибирають шкірні прояви псоріазу, які не впливаючи на причину хвороби. При цьому гормональні мазі, що продаються у всіх аптеках, мають масу побічних ефектів. А псоріаз - це крик організму про допомогу. Шкіра - це кишечник, вивернутий назовні, веди кажуть. І у всіх хворих на псоріаз стовідсотково є проблеми з травленням.

Якщо нормалізувати травлення, забути про шкідливі звички і гармонізувати емоційну сферу, то псоріаз піде сам по собі. Він просто вказує на те, що треба вести здоровий спосіб життя і позбутися від ворогів розуму. А «замазування псоріатичних бляшок», як уже говорилося, веде до відходу хвороби всередину. Будь-який відхід хвороби всередину, найчастіше, відгукується важчою патологією і, що найсумніше - появою як доброякісних, так і злоякісних пухлинних процесів.

Отже, хвороба - це хороший Учитель і керівник на шляху до духовного та фізичного одужання. Спілкування з хворобою допомагає набратися мужності чесно і прямо глянути в очі конфліктів і проблем свого внутрішнього світу.

КОЖНА ДУМКА ПОДІБНА НАСІННЯЧКУ

Відчуйте, поспостерігайте, просто зупиніться на секунду і подивіться на всі боки... Може бути, ми не лиходії, а просто діємо з якихось негативних стереотипів: комусь звикли то заздрити, когось критикувати і не вважати це поганим. Подумаєш, засуджуємо інших - що в цьому особливого? І як тільки люди збираються разом, починають «перемивати кісточки» іншим. Або починають жаліти іншу людину, думаючи, що це добре. А, насправді, шкодуючи людину, ми обмежуємо її можливості.

Спеціальні астрологічні і біо-космо-ритмо-логічні дослідження показують, що жодна людина не є бездарною. У кожного є талант, у кожного є унікальні здібності, але людина не знає про них або живе в таких умовах, коли ці здібності не можуть проявитися. Тому вона реалізує тільки 4% своїх потенційних можливостей і дуже страждає від цього. Природа її постійно спрямовує: йди туди, йди туди, йди... Але людина її не чує, тому що весь час поспішає – заробити багато грошей, отримати владу... Але якщо людина все-таки йде не туди, тобто порушує правила еволюції, тоді його зупиняють. Природа зупиняє його, Творець зупиняє його. Вони роблять це за допомогою хвороби.

Хвороба це не покарання, хвороба - це порятунок для людини, тому що, зупинена, вона починає думати, чому вона захворіла. І вона починає хоч щось вивчати, що-небудь починає міняти в собі. Головне, почати розуміти, чому це сталося - і тоді людина спасеться від більшого, від гіршого, бо зі смертю цього тіла ніщо не кінчається. Не закінчується і погане – ось що страшно! Коли ми вмираємо, хвороба продовжує жити.

Померши, ми знову народжуємося. Хвороба – це якийсь стереотип, вона живе з нами, тому що ми відхилилися від еволюційного шляху. Нас зупинили, і, може бути, зупинили дуже серйозно – ми опинилися в інвалідному візку, але нічого не зрозуміли. Ми подумали: «Зі мною все скінчено, я старий, я скоро помру. Почну нове життя з чистого аркуша». Але коли ми народжуємося знову, старий стереотип залишається. Він буде змушувати нас робити те ж саме, і ми знову захворіли тієї ж самою хворобою, і знову опинимося в інвалідному візку. І знову подумаємо: «Що нам втрачати»? Потім буде третя, і четверта життя, і знову буде важка хвороба, і нам буде все важче і важче. Природа, хвороба нас зупиняють, нас попереджають, змушують задуматися над помилками. Насправді, якщо ви подивитеся на своє життя, так часто трапляється.

Пороки, діючи на рівні нашої психіки, на рівні розуму, неминуче проростають корінням в наше фізичне тіло, захоплюючи негативними впливами руйнівних стереотипів різні органи. Наприклад, існує програма страху. Ми думаємо: «Завтра підвищать ціни, мене звільнять з роботи, завтра щось трапиться з моєю дитиною», - ми весь час чогось боїмося. Коли ми боїмося, ми розбалансуємо певні центри свого біоінформаційного поля.

Музикант, перш ніж виконати п'єсу, повинен налаштувати свій інструмент по камертону. Він повинен взяти звук «ля» і побудувати все з цього звуку, інакше він почне фальшивити. Такий же камертон, здатний позбавити нас від багатьох хвороб, є і у нас. Це наше біоінформаційне тіло, яке регулює наш стан. Як тільки порушується функція якогось органу, як тільки якийсь гормон став виділятися в більшій кількості, як тільки глюкоза або холестерин стали вище або нижче, моментально починає працювати камертонне тіло. Але якщо у вас є якісь негативні програми, вони руйнують сам камертон, і настройка стає неможливою. Тоді, замість звуку «ля», звучить звук «сі», ваш організм починає виробляти неправильну кількість якихось ферментів, і якийсь орган починає давати збій.

Коли організм вже не здатний нормально працювати, в ньому накопичуються різні клітинні шлаки. Шлаки будуть заповнювати весь простір, вони будуть осідати в певних органах, відповідних резонансу вашої програми. Наприклад, якщо ви боїтеся, то страх буде стискати ваші нирки. У кожного органу на більш тонкому плані існує своя матриця, яку можуть бачити деякі люди, що володіють надздібностями.

Такі люди бачать, що матриця нирок починає стискатися, що нирка починає погано працювати, змінюється склад крові, що знаходиться в організмі інфекція загострюється, розвивається запалення, починається сечокам'яна хвороба. У вас з'являються болі. Чому? Тому, що є постійно проектуються туди програма страху. А людина думає, що це все нісенітниця, починає приймати якісь новомодні таблетки, але нічого не допомагає. Тому, що залишилися коріння хвороби, які будуть постійно проростати.

Західна медицина досягла приголомшливого рівня в хірургії і в області комп'ютерної діагностики. Так чому ж ми зараз стали звертатися до Аюрведе? Чому не тільки ми, весь світ звернувся до цього Знання? Та тому що десятки і сотні тисяч медиків, біологів і вчених усвідомили безплідність своїх зусиль, тому що ми з вами весь час починали з кінця. Коли організм раптом виявляв ознаки нездужання, ми починали приймати ліки, які придушували симптоми: ми знеболювали тіло, знімали нудоту або знижували температуру.

Отримуючи рак, людина піддає себе променевої терапії або приймає хіміопрепарати, які остаточно знищать всі механізми саморегуляції. І потім вона помирає. Чому? Та тому, що причина залишилася. Тому, що це насіннячко, ця рослина, яке ми поливаємо довгий час, залишило своє коріння в нашій свідомості. Ви можете зрізати верхівку цієї рослини скільки завгодно раз, але коріння-то залишаються. І ці корені будуть породжувати нові й нові пагони.

Аюрведа вчить відразу дивитися вглиб і виявляти причину. Ось чому вона так дієва. Згідно Аюрведе, людина, помираючи, народжується знову. Вона проходить тривалий шлях еволюції перш, ніж увійде в своєму первісному вигляді в духовний світ. Якби людина могла переглянути свої попередні втілення, вона побачила б, що всі вони дуже тісно пов'язані між собою. Тобто людина дізналася б себе, як дізнаються актора, що грає в різних спектаклях. Ролі можуть бути найрізноманітніші: і трагічні, і комічні, але актор завжди пізнаваний. Ось також і ви дізналися б себе, якби могли побачити свої минулі народження.

Довгий час люди не розуміли, навіщо треба бути праведною людиною. «Нехай праведними будуть святі», - думали деякі люди. Але, виявляється, ні, ВСІ ми повинні жити в резонансі із Всесвітом. Ми з вами - клітинки Всесвіту, і Всесвіт нам дає сигнали кожен день, кожну хвилину, в тій чи іншій формі, не обов'язково грубо.

Це крайній випадок - коли нас штовхають або б'ють палицею по голові. До цих крайніх заходів, вона весь час говорить нам м'яко, а ми не чуємо цього голосу, ми не чуємо дихання Всесвіту. Тому, нас починають підштовхувати люди або обставини, а нам це не подобається. Але як тільки ми покращимо своє ставлення до життя, як тільки ми навчимося сприймати сигнали Всесвіту, ми станемо причетні цього потоку, хвороби підуть і ми не будемо старіти. Ми будемо зберігати молодість до самої смерті.

І. І. Вєтров, доктор Аюрведи

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація