ВІТАМІН В17

АБРИКОСАВітамін В17 став предметом гострих суперечок і відкритої війни ще 20 років тому, коли деякі з провідних вчених світу оголосили, що при його вживанні людина на 100 відсотків гарантована від процесу розвитку раку і в більшості випадків вітамін вбиває вже існуючий рак.
Ця сторінка пропонує коротку версію фактів, які розміщені в книзі "Світ без раку" Едварда Д. Гріффіна. Книга «Світ Без Раку» розкриває безліч інформації про дослідження в області раку, які були припинені, і про великих вчених, які були арештовані, коли вони почали повідомляти іншим правду про вітамін. Вона містить звіт про випробування, що проводилися на Amygdalin (вітаміні B17, laetrile) у відомому раковому інституті, Sloan Kettering, Нью-Йорк, США, і були закриті.


Вітамін В17, також відомий як Лаетріл і амігдалин, був знайдений в більшості фруктових кісточок, зокрема, абрикосових. Насіння абрикоса було оголошено ліками від усіх відомих раків ще 35 років тому.


Ще з більшою впевненістю вчені заявили, що якщо ці насіння входять в щоденну дієту людини, ракові клітини у неї ніколи не будуть розвиватися, так само як, наприклад, людина ніколи не захворіє на цингу, якщо вона з'їдає в день хоча б один апельсин, або ж пелагрою, якщо в її раціон входить Вітамін В.


Більшість людей з раковими пухлинами в тілі, які вживали абрикосові кісточки або Вітамін В17 у формі таблеток, майже позбавилися від них. І хоча хворі на рак позбулися цієї недуги, проблеми з пошкодженням життєвих органів у них залишилися. Для їх регенерації потрібні вже інші трави і ліки - і це вже інше питання. Звичайно, коли тіло людини наскрізь роз'їдене раком, навіть найсильніший екстракт Вітаміну В17 може тільки продовжити йому життя у багато разів більше, ніж хіміотерапія. Однак, у багатьох випадках сильна доза ін'єкції Лаетріла у багато разів знижує біль.


Вітамін B-17 знайдений в насіннях більшості плодових . Його компоненти дають нам все необхідне, щоб жити без раку. Насіння - для кожного, щоб їх їсти. Не чекайте, коли у вас з'явиться рак, щоб почати їх включати в свою дієту.


Вітамін B17 знайдений в насінні яблука, персика, вишні, винограду, і абрикос. Він виявлений в деяких бобових і багатьох травах типу пшеничного злаку. Жорстке ядро в глибині абрикоса знаходиться там зовсім не для того, щоб його викидати.


Фактично, ця щільна дерев'яна оболонка захищає один з найбільш важливих харчових продуктів на землі, відомих людині. Це - одна з головних складових дієти народів таких культур як індіанці. В народах цих культур не спостерігалося жодного випадку ракового захворювання, поки їх дієта містила в собі традиційні харчові продукти!


Ми не повинні робити насіння основою нашого поживного раціону, але ми потребуємо в еквіваленті приблизно семи абрикосових насінин на добу. Ця кількість гарантує нашу свободу від раку. Інші харчові продукти, які містять вітамін B-17, такі: жорсткий мигдаль, просо, бобові та інші. (Жорстке мигдальне дерево також було заборонено в США кілька років тому.)


Насіння абрикос  мають найвищий вміст B-17 на землі. Їх потрібно розжовувати, незважаючи на їх гіркоту, тому що вони необхідні в нашій дієті. Вони можуть бути додані до будь-якого харчового продукту. Їх можна дробити і ковтати з чайною ложкою меду. В якості профілактики, доктор Кребс (вчений, який виявив B-17) стверджує, що близько 7 насінин абрикос на добу гарантує людині захист від раку на все життя. Одна або дві таблетки B-17 (100 мг) на добу - найбільш прийнятна доза. Магазини Здорового Харчування в США більше не продають насіння абрикос через тиск FDA, яке кілька років влаштовувало рейди по цим магазинам на предмет наявності вітаміну B17 і насіння абрикос.


Майже у всіх випадках раку, коли B-17 приймається у великих дозах, ракові пухлини стягуються. Тепер перед кожним, хто лікується хіміотерапією, встає вибір: припинити її негайно або ж продовжувати її, болісно думаючи про її дієвість. Тих, хто продовжують свою хіміотерапію, чекає досить сумний результат. Ми розуміємо, що, як тільки індивідум потрапив у вакуумний цикл хіміотерапії, опромінення і хірургії, дуже важко витягнути його з цього замкнутого кола (державні медзаклади, престижні доктори і лікарні). Сотні людей приймають неправильні рішення, тому що все ще сподіваються, що їх пухлина зникне (в це обов'язково потрібно повірити). Так, вона на час стягується після хіміотерапії, але незабаром починає знову розростатися відповідно до свого природному процесу.


Якщо у Вас є рак і Ви хотіли б отримати деяку інформацію щодо того, як приймати B-17, а також які харчові продукти варто включати в свій раціон, а які не варто, продовжуйте читання. Є багато корисних продуктів для поліпшення вашого здоров'я і запобігання раку.


Примітка: Надайте вашому організму самому звикати до змін, і почніть з малої дози, поступово збільшуючи її, інакше Ви можете захворіти.


Якщо Ви не маєте раку, але Ви хочете його запобігти, їжте від 7 до 10 насіння абрикосів щодня, (почніть з низькою дозування, 1 або 2 насінини в день і дійдіть до 7 - 10. Намагайтеся їсти більше необроблених харчових продуктів і не зв'язуйтеся з обробленими харчовими продуктами. Якщо необроблений продукт має на собі мітку попередження, Ви вже знаєте, що робити.


Крім цього існує панкреатичний фермент, який допомагає руйнувати білкову стінку навколо ракової клітини. Ви можете отримати цей фермент харчовим шляхом з простого необробленого ананасу, по можливості з'їдайте по одному ананасу в день разом з насінням.


Почніть приймати вітамін С, спочатку малі дози (приблизно від 500 до 1000 мг на добу) і поступово нарощуйте дозу 10,000 мг на добу). Це займе деякий час, щоб підготувати Ваш організм до нових умов, так що не дуже намагайтеся відразу ж отримувати великі дози. Занадто великі дози можуть викликати головні болі, нудоту, пронос, і т.д. Це не говорить про те, що продукт не працює. Навпаки, це означає, що ваш організм дуже швидко проходить деінтоксикацію, так що Ви повинні знизити дозування. Якщо Ви хочете уникнути хворобливих симптомів, Ви повинні повільно виводити токсини з  Вашого організму. Незалежно від того, наскільки Ви вже зруйнували Вашу імунну систему хіміотерапією або опроміненням, Ви повинні хотіти відновити її наскільки це можливо. Один із способів це зробити, пов'язаний з пробіотиками Ветом, вони допоможуть довести вашу імунну систему до того рівня, який необхідний, щоб боротися з раком та іншими хворобами.


Пийте багато питної води. Чай з шипшини.


Вичавлений сік доброчинний для вашої печінки. Можете купити побільше буряку, змішати її з іншими овочами і вичавити з них сік. Дуже важливо, щоб Ви починали повільно, оскільки спочатку Ви можете відчути себе погано. Пийте його помалу (близько 1/4 склянки) і повільно приходьте до великих кількостей. Буряковий сік буде очищати вашу печінку від токсинів і скидати їх в організм, оскільки він один з кращих очисників печінки. Пийте воду (приблизно від 8 до 10 склянок води на добу), найкраще - свіжу, чисту, яка допоможе Вам вивести токсини з організму.


Тепер з приводу харчових продуктів. Ви не повинні їсти ... цукор-рафінад, кофеїн, борошно вищого гатунку, і намагайтеся не їсти м'яса або вживати його в дуже невеликих кількостях. Ви можете їсти м'ясо, але м'ясо забирає собі якраз ті травні ферменти, які допомагають руйнувати білкову стінку навколо ракової клітини.


Цукор замініть солодкою травичкою Стевія.


Крім цього, слід суворо виключити зі своєї дієти тютюн і алкоголь.


Як це завжди буває з будь-якою новинкою, ви повинні почати з малого. Робіть те, що Вам підказує Ваш організм. Але, якщо Ви відчуєте себе хворим, коли почнете робити те, що ще ніколи не робили, не лякайтеся. Це не означає, що нова програма не працює. Просто потрібен час, щоб організм перебудувався, а будь-яка перебудова може бути болюча. Можливо, Ви почали з дуже великою дозування. Натуральні продукти відразу ж починають виводити токсини з вашого організму, і якщо Ви робите це занадто швидко, це може змусити Вас відчути себе хворим (ці симптоми схожі на грип). Тоді Зменшіть дозу і знову почніть її повільно підвищувати.


Думки багатьох провідних докторів і вчених, які з упевненістю заявляють Вам, що рак є прямим наслідком недостатності в організмі вітаміну B-17. Згадайте, що цинга, рахіт, пелагра, з'явилися результатом недостатності вітамінів B і C. Знадобилися сторіччя (і мільйони життів) перш, ніж королі і медична промисловість того часу сприйняла прості істини і прийшла до вітамінних розчинів в якості ліків. Сьогодні, ми знаходимося в тому ж положенні щодо раку. Рак - це епідемія нашого століття. І тільки ми самі можемо запобігти їй.


Вітамін нешкідливий для тканин тіла з простої причини: кожна молекула В17 складається з одного з'єднання ціаніду, одного - бензолдехіда і двох з'єднань глюкози (цукру), щільно упакованих разом. Щоб ціанід став небезпечний, в першу чергу необхідно "розкрити" молекулу і звільнити його, на що здатний тільки ензим під назвою бета-глюкозидази. Цей ензим присутній в усьому тілі в мінімальних кількостях, але майже в 100 разів його більше в ракових пухлинах.


Отже, ціанід звільняється тільки в ракових ділянках тіла з вражаючими результатами, згубними для ракових клітин, тому що бензолдехід теж звільняється в той же самий час. Це смертельна отрута за своїми властивостями, але в поєднанні з ціанідом він стає ще в 100 разів смертельно. Вироблюваний ними ефект на ракові клітини можна собі уявити.

Абрикосові кісточки - в 1 кг. від 400 до 600 штук, в залежності від розміру кісточки (залежить від сорту абрикос). Кісточки можуть також відрізнятися один від одного смаковими якостями: гіркотою та ароматом, що допускається.

Застосування: Розбити кісточку і витягти насіння.

В якості профілактики ракових захворювань, приймати від 7 до 10 насіння абрикос щодня. Починати з низької дози 1 -2 насіння в день і збільшити до 7 - 10 насінин. Обов'язково: приймати протягом всього дня, ретельно розжовуючи (не за один прийом) можна додати трішки меду.

При онкозахворювання, кількість насіння можна збільшувати, поступово, до 1 насінини на кожну годину прийому.

Схема розрахована на людину вагою 70 кг, в деяких випадках дозу можна збільшувати до 30 насіння в день. Слідкуйте за самопочуттям.

Коментарі:

Коментарі  

0 #74 nhcscava 17.08.2018, 18:15
cialis prescription http://cialiscials.com/ discount cialis online cialis
Цитата
0 #73 bsfEvita 17.08.2018, 09:50
discount cialis http://cialisoakdm.com/ buy cheap cialis cialis buy
Цитата
0 #72 Justine 15.08.2018, 20:25
I used to be able to find good advice from your content.


Here is my web page: see (groupspaces.com)
Цитата
0 #71 gdrIdeta 12.08.2018, 15:23
clomiphene for hypogonadism ga pharmacy board buy cialis without prescription sildenafil doctor simi 2012 kamagra jelly fast cialis 20mg buying kamagra in the uk
Цитата
0 #70 Cierrak15 11.08.2018, 18:36
[url="http://web-agentstvo.ru/site-auditor/redirec t.php?url=https://icefm.org/uk/probreast-plus-%d0% b2%d1%96%d0%b4%d0%b3%d1%83%d0%ba%d0%b8-%d1%86%d1%9 6%d0%bd%d0%b0-%d1%8f%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%8 6%d1%8e%d1%94-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b3%d1%83%d0%ba %d0%b8-%d0%b4%d0%be%d1%81/"]ProBreast Plus огляди форуму


Very good info, Regards.
Цитата
0 #69 Camilaw79 11.08.2018, 15:01
[url="http://www.tadamall.com/cgi-bin/tadamall/sea rch/rank.cgi?mode=link&id=4616&url=https://rejsefe rie.dk/th/acaiberry-900-%e0%b8%81%e0%b8%b2%e0%b8%a 3%e0%b8%9e%e0%b8%b4%e0%b8%88%e0%b8%b2%e0%b8%a3%e0% b8%93%e0%b8%b2%e0%b8%a3%e0%b8%b2%e0%b8%84%e0%b8%b2 %e0%b8%a7%e0%b9%88%e0%b8%b2%e0%b8%a1%e0%b8%b1%e0%b 8%99/"]AcaiBerry 900 นี่อะไรน่ะ


You definitely made the point.
Цитата
0 #68 Brianaz74 11.08.2018, 12:01
[url="http://celsiorup.com/cgi/ys/rank.cgi?mode=li nk&id=135&url=https://brierycreekpress.org/no/eyes -cover-anmeldelser-pris-hvordan-fungerer-det-anmel delser-erfaring-sammensetning-dosering-bivirkninge r-hvor-a-kjope/"]EyesCover Der hvor å kjøpe


Nicely put. Regards.
Цитата
0 #67 Payday Loan 11.08.2018, 01:28
a payday loan easy payday loan payday loan loan no credit check
Цитата
0 #66 Shalong56 11.08.2018, 01:05
[url="http://www.mystikum.at/redirect.php?url=http s://baza-wiedzy.com/th/herbal-tea-%e0%b8%81%e0%b8% b2%e0%b8%a3%e0%b8%9e%e0%b8%b4%e0%b8%88%e0%b8%b2%e0 %b8%a3%e0%b8%93%e0%b8%b2%e0%b8%a3%e0%b8%b2%e0%b8%8 4%e0%b8%b2%e0%b8%a7%e0%b9%88%e0%b8%b2%e0%b8%a1%e0% b8%b1%e0%b8%99/"]Herbal Tea โปรแกรม


Really quite a lot of amazing advice.
Цитата
0 #65 Payday 11.08.2018, 01:03
personal loans rates loans online loans online online loans
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація