НЕАСИМІЛЬОВАНИМ АВТОХТОНАМ.СТАВАЙТЕ БАГАТИМИ Й УСПІШНИМИ ЛЮДЬМИ.

просвітленняKosta Misoura: "Раби завжди говорять мовою своїх власників та сповідують їхній світогляд.Як і ті, хто визнали себе переможеними, побитими, слабшими і нижчими. Скалічені душі, зламані психологічно,згаслі очі, де лише боязка покірність, пнуться cподобатись, навіть, уже колишнім своїм власникам. Бо бути побитим ще геть не означає бути переможеним. Той, хто терпляче гоїть рани і тишком точить ножа, та підпилює ланцюг не переможений. Раб не той, кого ще тримають у кайданах, а той, хто не йде на волю, коли кайдани вже зняті."

Детальніше: НЕАСИМІЛЬОВАНИМ АВТОХТОНАМ.СТАВАЙТЕ БАГАТИМИ Й УСПІШНИМИ ЛЮДЬМИ.

ЛЬВІВ:НЕ ЄДИНИМ SJS ,Є ЩЕ СВІМ(СИСТЕМА ВОЄНІЗОВАНИХ ІГОР МОЛОДІ).

СВІМЛюблю українську політику. Всі ці ваші "Карткові будиночки"  відпочивають у порівнянні з тим, що у нас твориться насправді.

Сьогодні прислали цікавий запис 2006 року. Це передача на харківському ТБ за участю НАДІЇ Савченко. Мабуть, це перша її поява в телевізорі.

12 років тому Савченко брала участь у військово-патріотичних іграх, які були організовані в Харкові львівською організацією СВІМ (Система воєнізованіх ігор молоді).

Детальніше: ЛЬВІВ:НЕ ЄДИНИМ SJS ,Є ЩЕ СВІМ(СИСТЕМА ВОЄНІЗОВАНИХ ІГОР МОЛОДІ).

ПОКОЛІННЯ Х.

покоління х"Зрозумів, що "чогось" є Спілкування!! Хочу написати про щастя. Коли ти щось робиш та отримуєш ЗАДОВОЛЕННЯ, це і є щастя. Люди - соціальні істоти, тому вони щасливіші, коли роблять щось разом. Всі коменти фактично про ЩАСТЯ. Щасливі люди здоровіші. Хай Вам всім щастить. Знай, що сьогоднішній день - це найкращий день".Микола Бойко.

Нове покоління може працювати будь-де і будь-коли. Тягають з собою комп’ютер, приватність їм не потрібна. Вони не люблять особисті зустрічі – є онлайн. Їх філософія: моєму працедавцю пощастило, що я на нього працюю. 

Детальніше: ПОКОЛІННЯ Х.

ТАБІР БОЙОВОГО ГОПАКА "КОЗАЦЬКИЙ ВУЛИК - 2013" ,ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ,ТУРКІВСЬКИЙ Р-Н,С.КОРИТИЩЕ

коритищеГопаківці, які мріють стати справжніми козаками проводять літні канікули у гопаківських таборах. Табір - це 10 днів козацького життя. На тебе чекають щоденна ранкова руханка, тренуванням з Бойового Гопака, різноманітні рухливі та спортивні ігри, змагання та конкурси, мандрівки в гори, заняття з альпінізму, стрільба з пневматичної зброї, купання у гірських річках, козацька каша, заняття з історії України, Свято Купала, пісні і жарти біля ватри і ще багато багато чого .....
Збирай наплечник і гайда в табір.

Тел.:

(050)-431-61-84
(063)-622-40-79(Андрій Миколайович)

http://vovkytustani.viche-boruslava.org.ua

Детальніше: ТАБІР БОЙОВОГО ГОПАКА "КОЗАЦЬКИЙ ВУЛИК - 2013" ,ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ,ТУРКІВСЬКИЙ Р-Н,С.КОРИТИЩЕ

Додаткова інформація