ЛЬВІВ:НЕ ЄДИНИМ SJS ,Є ЩЕ СВІМ(СИСТЕМА ВОЄНІЗОВАНИХ ІГОР МОЛОДІ).

СВІМЛюблю українську політику. Всі ці ваші "Карткові будиночки"  відпочивають у порівнянні з тим, що у нас твориться насправді.

Сьогодні прислали цікавий запис 2006 року. Це передача на харківському ТБ за участю НАДІЇ Савченко. Мабуть, це перша її поява в телевізорі.

12 років тому Савченко брала участь у військово-патріотичних іграх, які були організовані в Харкові львівською організацією СВІМ (Система воєнізованіх ігор молоді).

 У сюжеті йдеться, що СВІМ - це такий аналог скаутської організації.

З виду СВІМ - типові ультраправІ. Їх емблема - трипроменева свастика. Активісти салютують "від серця до сонця". Словом, це ті, кого в російських ЗМІ прийнято називати "українські фашисти" та "бандерівці".

Але що ця організація робить в Харкові і чому про неї дають позитивний сюжет на місцевому ТБ в 2006 році, як раз коли Партія регіонів активно боролася з "бандерівцями"?

Вся справа в тому, що СВІМ - не проста організація. Її засновником є ​​заступник мера Добкіна - Ігор Шурма.

Сам Шурма - ветеран партії Медведчука СДПУ (о). На початку 2000-х він був нардеп від цієї партії. А зараз Шурма - народний депутат вже від Опозиційного блоку. З 2006 по 2014 роки він працював заступником Добкіна на різних посадах. У 2014 пройшов в Раду за списком.

Таким чином виходить цікава історія. Партія Медведчука і депутат від Оппоблоку створює у Львівській області українську націоналістичну організацію, яка регулярно влаштовує тренінги та вишколи для молоді. Одночасно цей же політик з кожного кутка кричить про загрозу українського фашизму і "кривавих бандерівців". При цьому в їх організації світиться Надія Савченко.

Випадковість ? Велике питання, з огляду на всі наступні події навколо її персони.

До слова, лідер "націоналістичної" СВІМ в Харкові Віталій Завгородній одночасно був членом "Українського вибору", а в 2014 році став активістом антимайдану і топив за "Русскій мір". У нього, до речі, все добре. Нещодавно він намагався організувати в Харкові чергові військово-патріотичні ігри. Тільки вже не від СВІМу, а від іншої організації.

Постскриптум До речі, син Ігоря Шурми - Ростислав працює генеральним директором ахметівської "Запоріжсталі". А генеральний директор "Метінвест" є син іншого відомого сепара Олександра Риженкова - Юрій Риженков.

Цікаво, як всі зав'язані. Натурально спрут.

P.S.Нагадуємо,що у Львові також діє польська молодіжна мілітарна організація (Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej „Lwów” im kpt. Bolesława Zajączkowskiego)на базі 10 -ї школи.

 

 

Периодически в интернете находятся старые статьи, фотографии и видеосюжеты, в которых так или иначе участвует [...]
DENISKAZANSKY.COM.UA

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація