НЕАСИМІЛЬОВАНИМ АВТОХТОНАМ.СТАВАЙТЕ БАГАТИМИ Й УСПІШНИМИ ЛЮДЬМИ.

просвітленняKosta Misoura: "Раби завжди говорять мовою своїх власників та сповідують їхній світогляд.Як і ті, хто визнали себе переможеними, побитими, слабшими і нижчими. Скалічені душі, зламані психологічно,згаслі очі, де лише боязка покірність, пнуться cподобатись, навіть, уже колишнім своїм власникам. Бо бути побитим ще геть не означає бути переможеним. Той, хто терпляче гоїть рани і тишком точить ножа, та підпилює ланцюг не переможений. Раб не той, кого ще тримають у кайданах, а той, хто не йде на волю, коли кайдани вже зняті."

Головним і смертельним ворогом українців є русскій мір.

Продукти ж русского міра за час окупації та в період квазінезалежності проникли у всі соціальні групи і прошарки, зайнявши у більшості з них домінуюче становище.

Вони є серед багатіїв-олігархів (найбагатші, наймогутніші й найнахабніші олігархи - люди неукраїнського походження), вони є в середовищі правоохоронців, чиновників, військовослужбовців, дрібного й середнього бізнесу. Вони формують кримінальне середовище і пролетарське.

Саме русскоміровці, які домінували в Україні понад 20 років, незважаючи на формальну її незалежність від РФ, перетворили нашу економіку, політику, правоохоронну й адміністративну систему в те, чим вона є зараз.

Тому боротися слід не з соціальними якимись категоріями - олігархами-експлоататорами (до складу яких можна записати будь-яку багату людину), поліцією (яку українців привчили називати "мусарньой" і "мєнтамі"), мафією (що функціонує по понятіям, сформованим за поребриком), чиновниками (що є продуктами кадрової політики владоможних продуктів попередніх окупацій).

Боротися потрібно за очищення всіх сфер українського життя від продуктів русского міра.

Не вчіть яблуню родити яблука - відженіть від неї свинособак.

Якщо українських дітей у Незалежній Україні продовжують зросійщувати - це значить, що неасимільовані автохтони так і не змогли за 25 років опанувати статусні позиції у власній державі.

Логіка стосунків у дитячих колективах - це міні-модель дорослого соціуму лише з поправкою на вищий рівень колективізму у підлітків і юнаків.

Підлітки в своїх колективах ідуть за лідером і референтною групою. А діти статусніших батьків зазвичай і стають взірцем для решти і нав'язують їм цінності, прищеплені їм у їхніх власних сім'ях.

А хто в нас у суспільстві статусний? Продукти русского міра і жлоби, яким усе без разниці, і які за шмат гнилої ковбаси продадуть і матір рідну і власну ідентичність - таких русскоміровці охоче беруть собі в підпанки й підголоски.

Тому якщо хочете продовжити свій рід і виростити з дітей українців, а не чергову порцію субстату і гарматного м'яса для русского міра - боріться за домінування у власній країні. Сьогодні, зараз. Заради майбутніх поколінь. Щоб ваші зусилля, покладені на виховання дітей не були марними.

 Неасимільованим автохтонам. Хочете, щоб дерусифікація ефективно йшла? Ставайте багатими й успішними людьми.

Саме гроші є тим знаряддям та зброєю, якою здобувається перемога в сучасному світі. І не так важливо, чи то війна держав, чи то війна релігій, чи то війна сусідів на кутку. В кого більше грошей – в того більше шансів на перемогу. Той, хто цього не розуміє – той ніколи не воював чи просто не в цій реальності перебуває. ВБ(не моє,але мною підкориговано і сі думки слушні та актуальні).

Sofiya Dniprovska

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація