РОЗДУМИ ПРО ВІЙСЬКОВУ ДОКТРИНУ.

Вирішив написати свої міркування щодо можливих шляхів розвитку військової доктрини України. Так склалось, що я понад 20 років займався питаннями трансформації системи С2 (Command & Control) ЗС США та декількох великих американських військових компаній, тому питання систем управління є моєю професією.

Коли Росія розпочала агресію проти України, я вирішив, що спробую допомогти своїм досвідом та знаннями, але швидко переконався, що українським військовим керманичам наразі моя допомога не потрібна і навіть шкідлива. 

Детальніше: РОЗДУМИ ПРО ВІЙСЬКОВУ ДОКТРИНУ.

ІГОР ЛОСЄВ:"КАПІТУЛЯНТИ"...

московити"Приміром, УНР у війні за незалежність 1918–1922 років утратила десятки тисяч людей, а під час установленого більшовиками миру — мільйони. Отже, може бути такий «мир», що гірший за війну. Але про це «миротворці» не згадують: не входить до їхньої програми."

Проте цілі загони «миролюбців», які нині окупували українські телеканали, радіостанції, газети й журнали, інтернет-ресурси тощо, воліють цю просту істину обминати, вимагаючи й обіцяючи якийсь абстрактний «мир» поза межами вказаних вище координат.

Детальніше: ІГОР ЛОСЄВ:"КАПІТУЛЯНТИ"...

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!.."ОПЕРАТОРИ ТА ЇХНІ ОПЕРА"...

ДВА СВІТИПолковник СБУ в Маріуполі, полковник ГУР МОУ в Київі, а сьогодні автівку із бійцями контррозвідки СБУ в Костянтинівці Донецької області. І це не все, є ще багато воєнних диверсійних ударів держави РФ проти держави Україна на контрольовані Київом території.

Владімір Владіміровіч Путін просто кричить офіційному Київу - ПЁТР АЛЕКСЕИЧ, КОНЧАЙ ТЫ С ЭТИМИ ЛГБТ ПРАЙДАМИ-ПАРАДАМИ, ДАВАЙ НОРМАЛЬНО ПО БУРЖУАЗНОМУ ВОЮЙ СО МНОЙ, ЕСЛИ ХОЧЕШЬ ПОБЕДИТЬ!

Переклад на українську - в дупу лібералізм, дайош Піночетізм. 

Детальніше: З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!.."ОПЕРАТОРИ ТА ЇХНІ ОПЕРА"...

ХУНТА,А ХУНТА,ПОКАЖИ ЗУБИ?

вибух

"У нас немає тилу. В цю хвилину під потенційною атакою офіцери силових структур, журналісти, чиновники стратегічних відомств, стратегічні об'єкти. І спецслужби Росії залюбки показують - ми можемо вбивати де хочемо. А що у відповідь? Де кара? Якщо ми не в силі мститися на території ворога, так хоча б на своїй давати жорстку відповідь. І мова не про арешти посіпак і шпигунів із подальшими судами. Ні. Мова про знищення. Агентурна мережа Москви має знати - за вбивство людини з ГУР буде дюжина "фатальних випадковостей" агентурі. Кожен, хто погоджується на гроші за підрив офісу поліції, чи атаку на офіс політичної партії, має знати - затримання буде жорстким. Суд не самоціль - ворог має бути ліквідований."

Детальніше: ХУНТА,А ХУНТА,ПОКАЖИ ЗУБИ?

Додаткова інформація