ДЕЩО З ПРИВОДУ СПРАВИ ВАЛЕНТИНА ЛИХОЛІТА...

ліхолітЯ дуже обережно ставлюся до будь-якої інформації, яка стосується добровольчих батальйонів і загалом війни. Перехід бійця з одного батальйону в інший – то є звичайна практика і у нас так само були бійці, які прийшли з «Правого сектору», «Айдару» чи «Донбасу». І розповідали вони дуже цікаві історії, які я, в свою чергу, не міг перевірити а тому ділив на десять. Тому що на війні – як на війні… 

Ніхто не зможе достеменно розібратися у внутрішніх пертурбаціях підрозділу, якщо не перебувати там і не брати у тих всіх розборах участь. А враховуючи реалії генезису добровольчих підрозділів зразку 2014-го року, коли війна йшла в повний зріст і на нашій землі були не якісь там кумедні «ополченці», які тільки і живуть в уяві нашого г-но – командувача, а повноцінні кадрові російські війська і вони таки наступали, і від яких командуючий сектором генерал Литвин тікав аж до Києва; коли українопаспортні мусора завзято на камеру виконували команди Безлера, коли волонтери переносили б/у кевларові каски через кордон в руках, коли, врешті, наша бронетехніка не могла виїхати з ангарів, тому що пальне було розкрадене… і от тепер, знаючи це все, наша надзвичайно законослухняна прокуратура по свистку активних колаборантів з Сєвєродонєцка відкриває карну справу на бійця добровольчого підрозділу. Бінго!..

Ау, пацани, ви ще не зацікавилися Литвиним? Точніше – всіма Литвинами? Чи ви думаєте, що у нас пам'ять така коротка? А генерал Назаров ще не за гратами? Чи ви думаєте, що це все тихо забудеться?

Відомство Толіка-тепловізора, як і вся суддівська рать, таки помалу знімають свою паранджу і показують справжнє лічіко: добровольці у них – «озброєна банда», а колаборант Казаков – «постраждалий»… 

Пацани, ви таки дійсно неадекватні; ви вже не тільки закрутили кришку перегрітого котла – ви просто всілися на ту кришку.

Кажете, хтось з бійців віджав фотоапарат у колаборанта? Можливо, можливо… Хоча він мусив би віджати у того колаборанта життя, а не фотоапарат. Тому що – війна, а не це ваше фіктивне АТО. 

До речі, а чому б вам не арештувати того ідіота, який посилає ЗСУ на АТО? Ви ж такі законоборці – спасу нема. Ну, так розв’яжіть, врешті, цю ідіотську правову колізію. Якщо у нас війна, то запрошуємо всіх носіїв колорадо і пропагандистів аквафрешу до стіни і поливаємо їх довгими і мелодійними чергами з 5,45. Щоби вже не було кому жалітися. От, починаючи з Гепи з Допою і закінчуючи сєвєродонєцкіми любителями стуку в органи. 

А якщо у нас – АТО, то підбирайте собі камуфляжні мантії і велком в бліндаж, з красивою зеленою гранатою в кишені для себе, любимого. І там, з бліндажу, прискіпливо спостерігайте за мусорами, які і мусять виконувати оту антитерористичну операцію. І тоді буде вам правове щастя і справжній героїзм УБД, ксиву про що ви всі і носите в кишені і ревізію яких ксив таки треба буде зробити після війни. До речі, земельку вже отримали?..

Так ось: я не знаю, хто кому доктор в «Айдарі» і сподіваюся, що джентльмени з цього підрозділу самі розберуться – хто є хто; не кошерна прокуратура і гламурні суди, а самі бійці.

Але що кримінальні справи на наших бійців ініціюють колаборанти – це є не що інше, як поступове м’якеньке вповзання у нову ситуацію: реалізацію мінського проекту, де правова, точніше – каральна система України буде діяти заодно з легалізованим колаборантами. І, що саме смішне – все буде по закону.

П.С. Декілька слів відносно колізії Мельничук-vs-Лихоліт. 

Не просто розібратися у минулих справах підрозділу, оскільки батальйон – це, певною мірою, все ж закрита спільнота і будь-яку дію треба розглядати в контексті загальної ситуації того часу.

Але пост-фронтова, політична діяльність Мельничука, вже дає барвисту картину цього сабжа.

Як ми знаємо, Мельничук увійшов до ВР в струнких фалангах «радикалів», після чого трапилося розлучення: трепетний Ляшко відчислив Мельничука «…за дії, які дискредитують звання народного депутата України». 

Ах, це високе і не займане звання народного депутата України!.. Білокриле і горде – як птиця какаду. 

Ну, а після Ляшка, оскільки цій дівчинці вже втрачати було нічого, Мельничук скотився прямо у фракцію «Воля народу».

А хто це там у нас представляє волю народу? - Бандуров, Богуслаєв, Гіршфельд, Довгий, Івахів, Лабазюк, Литвин, Мартиняк, Петьовка, Поплавський, Фурсін…

Що не ім’я – то просто легенда українського парламентаризму. Боюся, що якби на то була дійсно народна воля, то цей список міг би стати і посадочним. Посадочним – це як мінімум…

І ось в цю обойму з дегенератів пан Мельниченко входить органічно – як патрон того ж калібру. 

А це вже, вибачте, кінцевий вирок репутації.

Якщо вона була, звісно.

Олег Синякевич

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація