ПРО ВЧОРАШНЮ ЗУСТРІЧ З НАЧАЛЬНИКОМ ГЕНЕРАЛЬНОГО ШТАБУ...

ССО

"Є місце для критики, потрібно місце і для підтримки, позитивної оцінки, віри в свої сили.А я вірю, ми можемо."

Не буду писати скільки нових бригад і полків сформовано тільки за цей рік. Не буду називати точні дані по числу бойових підрозділів, ССО, ВМС і т.д. Нехай противник сам збирає ці дані, а вони значні.

Зазначу тільки, що за минулий рік було звільнено або відправлено на пенсію майже половину генеральського складу. На генеральські посади прийшло 46 бойових офіцерів з досвідом АТО, читай війни.

Ситуація залишається напруженою, проаналізовані різні варіанти дій в разі повномасштабного вторгнення і можливі втрати ... Так ось, ми можемо дати гідну відсіч і бути ефективними, а також нанести супротивнику не допустимі втрати.

Роботи, багато, армія ще радянський інститут, багато недоробок, але це не армія 2014 року. Ми ведемо масштабні навчання з країнами НАТО і діємо на рівних. Зараз ми здатні оперативно перекидати десятки тисяч військовослужбовців на тисячі км, на противагу 2000 боєздатних людей в складах бойових підрозділів ,які пройшли злагодження в 2014-му.

Про недоліки можна писати нескінченно, я звик їх просто виправляти.

Потрібно ще навчитися пишаєтися результатами виконаної роботи, тверезо її оцінювати. Це штовхає не опускати руки, працювати далі, підіймає бойовий дух особистий і оточуючих.

Є місце для критики, потрібно місце і для підтримки, позитивної оцінки, віри в свої сили.

А я вірю, ми можемо.

Miroslav Gai

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація