ПЛАН ПУТІНА ...ПОВНА ОКУПАЦІЯ УКРАЇНИ.

СЦЕНАРІЙЧому наступу не буде зараз.

Перед введенням військ буде теракт. Великий і на російській території. Так було перед введенням військ у  Чечню.

Зараз імітація. Але це підготовка громадської думки, в першу чергу в РФ.

Тоді  у 1999 році підривали будинки. Вже проведені розслідування, відомо, що це робило ФСБ. Почалася війна у Чечні.

Зараз йде імітація терактів. Плотницкий не постраждав ,тому як під час вибуху машини, де загинуло двоє людей, поранений отримував би реабілітацію роками і до кінця б був інвалідом. Він не міг би повернутися на роботу ні через тиждень, ні через рік. Вибух Плотницького фейк. Відео та фото немає.

Загиблих ФСБшників на кордоні з Кримом теж ніхто не бачив.

Але це початок. ФСБ підірве будинок або ринки або навіть конкретних чиновників. Може і не в Криму. Може в Ростові. А може в Ялті.

Факт в тому, що тепер, найближчим часом, повинен відбутися фізичний теракт. Коли камери покажуть реальні смерті і руйнування.

Люди, бережіть себе.

Тоді, в 99-му підірвали цілий дев'ятиповерховий будинок, з сім'ями і  дітьми .

А інший врятувався, завдяки тому, що жителі помітили, як підозрілі люди заносять мішки в підвал. Це був гексоген. Злочинці з ФСБ сказали, що це цукор. Поліція їх впіймала і відразу ж відпустила. Але будинок залишився неушкоджений. Потім виправдовувалися, що то навчання.

Іншим не повезло, загинули сотні людей ....

..і почалася Чечня.

Miroslav Gai
 

 

Правда новин. Суть подій. 13.25.11.08.20116МОЄ ШАНУВАННЯ ШАНОВНОМУ ТОВАРИСТВУ. .СЬОГОДНІ ПРОСТО ДВА СЛОВА. .ПАРАША дристить про якійсь диверсії в Криму. Повна, Вибачте ,ЖОПА, .НЕМАЄ НІЯКИХ ДИВЕРСІЙ ! ГОТУЄТЬСЯ НАСТУП .Я ПИСАВ ПРО ЦЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ ТОМУ .ПРОШУ ВСІХ РОЗПОВСЮДИТИ -БУДЕ ДВА УДАРИ -ІЗ КРИМУ ПІД ПРИВОДОМ БОРОТЬБИ ІЗ НАШИМИ ДЕВЕРСАНТАМИ ,І НА СХОДІ ...Я ПРОШУ МОЇХ ДРУЗІВ РОЗПОПОВСЮДЖУЙТЕ ЯКНАЙШИРШЕ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ. БУДЕ УДАР ІЗ ПІВДНЯ І НА СХОДІ .
.БЛАГАЮ ...БУДЬ ЛАСКА ....ПИШІТЬ ПРО ЦЕ ...

 
 
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
Коментувати

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація