ТЕРИТОРІАЛЬНІ ПРЕТЕНЗІЇ СУСІДІВ ДО УКРАЇНИ.

армія"Ну, та нічого. 80-та ДШБ і 24-та МБр не підведуть, в разі чого."

У світлі останніх заяв наших "добрих" сусідів,то по периметру кордонів треба тримати не бригади,а умовні групи армій ("Захід","Північ","Схід","Південь" і "Центр").І то не враховуючи Московію,з якою у нас йде зараз війна:

Ігор Мосійчук вимагає від СБУ негайно оголосити персоною нон-ґрата Лідера правлячої Ліберальної партії Молдови Міхая Гімпу який на днях між іншим заявив, що Україна буде змушена після об'єднання Молдови і Румунії повернути Південну Бесарабіюhttp://m.glavnoe.ua.

Та негайної реакції на публічні заяви угорської партії "Йоббік", щодо створення угорської національної автономії на Закарпатті. Між іншим в цих же заявах йдеться про необхідність надання автономії Донбасу.http://news.eizvestia.com

Юрій Михальчишин"Станом на сьогодні лише два європейські лідери усвідомлюють вектор розвитку процесів довколишньої катастрофи старого ліберального порядку, і, відповідно, намагаються запустити авторитарно-консервативні механізми порятунку. Це--Віктор Орбан в Угорщині та Ярослав Качинський в Польщі.

Ще одні розумники відсидяться за Ла-Маншем.

Погано тільки, що консервативна революція в Центральній Європі через кілька років ймовірно супроводжуватиметься висуненням до України територіальних претензій.

Ну, та нічого. 80-та ДШБ і 24-та МБр не підведуть, в разі чого."

Станом на сьогодні лише два європейські лідери усвідомлюють вектор розвитку процесів довколишньої катастрофи старого ліберального порядку, і, відповідно, намагаються запустити авторитарно-консервативні механізми порятунку. Це--Віктор Орбан в Угорщині та Ярослав Качинський в Польщі.

Ще одні розумники відсидяться за Ла-Маншем.

Погано тільки, що консервативна революція в Центральній Європі через кілька років ймовірно супроводжуватиметься висуненням до України територіальних прет...

 

Показати більше...

 
Подобається
 
Коментувати

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація