ОКУПАНТИ ЗАЙНЯЛИ СЕЛО ВОДЯНЕ..ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО..

путінМосквинські фашисти  схоже готуються форсувати річку Кальміус. Їм потрібні переправи. Зайняте село Водяне знаходиться на шляху до переправи через Кальміус, це село Павлопіль. Саме на Павлопіль націлені москвини. Так само вони можуть спробувати зайняти переправи через Кальміус в селі Гранітне і в селі Роздольне. КАРТУ додаю! Павел Иванов.Всі хто мене читає, врахуйте мої слова.

водяне"Вибачте, це потрібно зробити 2-3 листопада",сказав Жириновський, відповідаючи на репліку журналіста "Ехо Москви". про ймовірність військового вторгнення в Україну......Для будь-кого, у кого ще залишилися мізки, зрозуміло, що військові приготування РФ це всерйоз. Йде стахановськими темпами переозброєння і нарощування чисельності армії, населення і держапарат мобілізують готуватися до цивільної оборони на випадок атомного удару. Західні компанії широким потоком постачають в РФ зброю і збройові запчастини. Вже велика частина бюджету РФ витрачається на оборонку. У зомбоящику йде шалена мілітарна пропаганда. Те ж саме було і в сталінському совку і в рейху 30-х років.

Але найголовніше - схожість сучасної ситуації з часом початку ХХ століття або 30-ми роками в тому, що великої війни хочуть всі. Немає в світі впливових сил, які б не хотіли війни. Війну хочуть всі. Її хочуть банкіри, щоб обнулити свої борги, її хочуть старі аристократи, щоб повернути собі владу, її хочуть ліберали-атлантисти, щоб не дати аристократам повернути собі владу, її хочуть ісламісти - щоб побудувати свій халіфат, її хоче Китай, щоб взяти під контроль -азіатсько -  тихоокеанський регіон і Сибір. Чи хоче її Росія - а цього нікого не цікавить. Вона призначена західними елітами на роль палія цієї війни і гарматного м'яса для самої брудної роботи. Тобто, як сказав принц Чарльз, - на роль нового Гітлера. Коли велика війна виконає свою функцію, і її закінчать - то Росію, як використаний матеріал утилізують. Уцілілі у війні залишки РФ розпадуться на напівдикі регіони за принципом Сомалі, а все що за Уралом візьме під протекторат Китай..

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація