ПАВЄЛ ФЄЛЬГЄНГАУЕР:"РФ У СЕРПНІ РОЗВ'ЯЖЕ ВЕЛИКУ ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНИ".

картаРосія повним ходом готується до повномасштабної регіональної війни.

 Військовий експерт вважає, що в серпні Росія розв'яже велику війну проти України / function.mil.ru Таку думку висловив російський військовий оглядач Паєвл Фєльгєнгауер, коментуючи навчання РФ "Захід-2017", які передбачають розгортання особового складу недавно відтвореної 1-ї Гвардійської танкової армії Західного військового округу на території Білорусі, пише News.online.ua

фельхенгауерЕксперт озвучив найгірший сценарій припинення війни на Донбасі За словами Фельгенгауера, у навчаннях в 2017 році візьмуть участь 400-500 тисяч осіб. "Така мобілізація проти кого може бути? — Для Сирії це багато. Для Прибалтики — багато, і було б самогубством проти Заходу так щільно концентрувати війська, які можуть бути розстріляні як армія Саддама Хусейна в Іраку. Залишається тільки Україна. Це не означає, що буде війна, але підготовка РФ до великої регіональної війни йде повним ходом. Це точно не проти чотирьох батальйонів, які НАТО розгортає у Східній Європі. Контрольний термін тут 15 серпня 2017 року", - заявив експерт. За його словами, саме 15 серпня закінчується будівництво залізниці, яка йде в обхід України, що дозволить перекидати танкові сили з Центрального військового округу РФ в Південний. "Треба розуміти, що залізниця — це основа мобільність російських військ. Серпень — гарний час для початку великої війни. Але це, само собою, не означає, що великий регіональний конфлікт почнеться у серпні 2017 року", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше інший російський військовий експерт Міхаїл Алєксандров заявляв, що Росія може піти в масштабний наступ в Україні, якщо українська сторона порушить перемир'я на Донбасі. Він передбачав, що в хід піде російська авіація і важкі ракетні системи, що дозволить захопити Україну.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов раніше заявляв, що не вірить в можливість домовитися з президентом Росії Володимиром Путіним про мирний формат вирішення конфлікту на Донбасі. За його словами, він не виключає, що "прийде час, коли знівечена економічною і політичною поразкою, деградуюча бабуся-Росія приповзе до нас і буде домовлятися про мирний формат вирішення питання".

Джерело

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація