"ПРОЕКТ Н" - СТВОРЕНО І УСПІШНО ПРОВЕДЕНО ІСПИТИ УКРАЇНСЬКОЇ КРИЛАТОЇ РАКЕТИ.

КРИЛАТА РАКЕТА"Сергій Бондарчук каже, що Україні необхідні стартапи світового рівня і має амбітні плани повернутися і розгорнути власний стартап. Він – офіцер СБУ, однак говорить, що в Україні до сих пір правлять бал КДБісти."

Суспільство не може не бачити, що на Сході відбувається щось не те. Все-таки, є у нас люди, які здатні мислити і ці люди не можуть не розуміти, що можна було по-іншому вирішити цей конфлікт. 

Чому суспільство пасивно спостерігає за усім цим?

Мені дуже не подобається, коли українські політики говорять, що «народ не той». Таке враження, що вони прилетіли з Марса і що у них, дійсно, голуба кров і дуже біла кістка. Хоча вони з Хацапетівки вилізли, вибачте. І цю Хацапетівку з них ніяк не можна витравити.

Тому я вважаю, що, по-перше, у нас немає еліти. У нас є правлячий клас. Тому що еліта повинна виконувати одну зі своїх головних функцій – виховувати суспільство. Бо «еveryday рeople», тобто людину, яка не переймається політичними проблемами - її дуже легко обдурити. Люди сподіваються, що політики зроблять їхнє життя кращим. Але наші політики просто використовують людей для того, щоб отримати владу. Нічого більше.

бондарчук…Знаєте, я мав можливість спілкуватися з нашими олігархами і пробував їм донести одне: якщо ти найбагатша людина в Східній Європі, ти не мусиш носити «крокодилові шкарпетки», ти мусиш жити адекватно до того рівня, який існує в твоїй країні, розумієте?

Я одній людині подарував ідею. Я кажу: ну ти ж – найбагатша людина в Україні, побудуй український університет в Каневі. Університет світового рівня, серйозну альма-матер в Східній Європі. Запроси туди професорів англійських, американських, зроби так, щоб українські діти могли отримувати освіту безкоштовно. Сюди поїдуть вчитися із Казахстану, Азербайджану, Росії, Білорусії, Польщі... І ти отримаєш агентів впливу, тому що вони повернуться додому і будуть згадувати час свого навчання в Україні, як найкращий час в своєму житті. Вони запам’ятають український пиріжок, українську дівчину чи українського хлопця, вони будуть нашими агентами. В хорошому сенсі. І ти станеш людиною, якій український народ пробачить те, що ти зробив свого часу.

Тому що олігархи не розуміють одного – український народ не вважає легітимним їхній капітал.

Він погодився, цей олігарх?

Ні... На жаль, люди, які зараз при владі, продовжують свою гру в наперстки Вони обдурюють. І все.

Розумієте, проблема в тому, що усі наші президенти не породили по-справжньому український капітал. У нас нема жодного олігарха-українця. Хай він буде олігарх, але українець. Оцього немає. Немає олігарха з українським банком, немає олігарха з українським «телевізором», розумієте?...............

Після розвалу Радянського Союзу Україна отримала третій у світі ядерний потенціал. А це ж не тільки стратегічні ракети, це стратегічні бомбардувальники з крилатими ракетами, це тактичні ядерні комплекси.

Військовий потенціал України за цінами 1991 року складав 850 мільярдів доларів.

Ми отримали майже мільйонну армію з усіма необхідними видами озброєнь, бойової техніки та арсеналами забезпечення, ми отримали наукові інститути, навчальні заклади, сотні підприємств ВПК. У нас був «нуль» зовнішнього боргу. А сьогодні ми маємо десятки тисяч вбитими та пораненими, втрачені території, фількіну грамоту, яка зветься Будапештський меморандум, розвалену економіку і 72 мільярди доларів зовнішнього боргу.

Повертаючись до нашого військово-промислового комплексу, - які саме галузі, на ваш погляд, ми втратили?

Ну, наприклад, літакобудування. Я маю на увазі концерн «Антонов». Ніхто ж не займається розбудовою цього світового бренду. Адже «Антонов» - дійсно світовий бренд, який багато років постачав свою продукцію десяткам країн світу. На жаль, ще на початку сучасної історії України дуже «розумні» керівники підприємства порізали стапелі літака АН-124 «Руслан».

Одного разу я був у відрядженні в Іраку, мав ділову зустріч з Еріком Прінсом, президентом компанії "Blackwater", це така маленька приватна армія, але в Іраку вони були основними логістами по забезпеченню армії США. І Прінсон тоді мені сказав: «Сергію, скільки ти зможеш дати мені "Русланів", стільки й візьму,бо це найкращий літак у світі!».

Ви стверджуєте, що подібні схеми співпраці з іншими країнами сьогодні знищені?

Наші керівники займаються лише популізмом і піаром, привласнюють собі досягнення минулих років. Наприклад, «Бар’єр» (український протитанковий ракетний комплекс розробкикиївського КБ «Луч», – ред.) був виготовлений ще в 2006 році. БТР-3Е (бронетранспортер з колісною формулою 8×8, – ред.) так само був зроблений ще в часи, коли я був в компанії, і я так само є його співавтором.

Нам довго розповідали, що нам необхідні американські ракети Javelin (у перекладі – «дротик» американський переносний протитанковий ракетний комплекс – ред.), і як тільки вони з’являться, ситуація на фронті відразу зміниться. Але для мене і для багатьох, хто обізнаний в військовій справі, абсолютно очевидно, що аналогічна українська ракета вражає цілі на відстані п’яти кілометрів і коштує у п’ять разів дешевше.

Тобто, розумієте, я роблю висновок, що ці люди (сьогоднішня влада – ред.) не хотіли воювати по-справжньому, для них це не війна. Тому їм треба було робити такі, знаєте, димові завіси, пояснювати, чому вони не воюють.

Ще в 2014 році, у березні, були успішно поведені іспити української крилатої ракети (назву умовно «проект Н»). В 2014 році! В березні місяці! І ми сподівались, що дуже швидко вона буде стояти на озброєнні в ЗСУ.

Але, на жаль, наша влада  призупинила розробку української крилатої ракети.
 
Повне інтерв'ю тут.

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація