ХУНТА,А ХУНТА,ПОКАЖИ ЗУБИ?

вибух

"У нас немає тилу. В цю хвилину під потенційною атакою офіцери силових структур, журналісти, чиновники стратегічних відомств, стратегічні об'єкти. І спецслужби Росії залюбки показують - ми можемо вбивати де хочемо. А що у відповідь? Де кара? Якщо ми не в силі мститися на території ворога, так хоча б на своїй давати жорстку відповідь. І мова не про арешти посіпак і шпигунів із подальшими судами. Ні. Мова про знищення. Агентурна мережа Москви має знати - за вбивство людини з ГУР буде дюжина "фатальних випадковостей" агентурі. Кожен, хто погоджується на гроші за підрив офісу поліції, чи атаку на офіс політичної партії, має знати - затримання буде жорстким. Суд не самоціль - ворог має бути ліквідований."

Пригадайте "Спрут"... З дворику офісу поліції вилітає кортеж з трьох машин. В одній з них суддя в інших - автоматники-карабінери. В разі спроб нападу - вогонь на ураження без шмарклів. Маршрути постійно змінюються, перед виїздом машини перевіряють на вибухівку. Чому? Бо в країні війна без правил - з мафією. Так в Італії були втрати, підриви, розстріли. Але кожна втрата своїх оберталася зачистками і арештами чужих.

У нас теж війна. Тут, поруч. І ворог теж в певній мірі мафія, тільки оформлена в державні кордони. Манера поведінки незмінна - теракти, убивства, тероризм - тільки гіперболізовано в масштабах. Але де у нас перевірка машин на вибухівку, озброєні кортежі, надання броньованих машин важливим офіцерам? Нема. А головне, де кара за втрату кожного свого?

Там, на лінії фронту, наші мають змогу помститися, покарати, а тут? А в тилу?

У нас немає тилу. В цю хвилину під потенційною атакою офіцери силових структур, журналісти, чиновники стратегічних відомств, стратегічні об'єкти. І спецслужби Росії залюбки показують - ми можемо вбивати де хочемо. А що у відповідь? Де кара? Якщо ми не в силі мститися на території ворога, так хоча б на своїй давати жорстку відповідь. І мова не про арешти посіпак і шпигунів із подальшими судами. Ні. Мова про знищення. Агентурна мережа Москви має знати - за вбивство людини з ГУР буде дюжина "фатальних випадковостей" агентурі. Кожен, хто погоджується на гроші за підрив офісу поліції, чи атаку на офіс політичної партії, має знати - затримання буде жорстким. Суд не самоціль - ворог має бути ліквідований.

І чхати на скигликів з їх "мова ненависті" та "недемократично". Це питання виживання державності. І якщо заради цього треба ставити на паузу толерантності і демократичні мі-мі-мі, значить треба ставити. У нас війна без правил, значить на ворога жодні правила не поширюються. Ворога як явного, так і того, хто ховається в овечій шкурі.

Хунто, показуй зуби, вже час.

Віталій Гайдукевич

КІБЕРатака прямо зараз на Україну

Україна зазнала масштабної хакерської атаки!

 

.

 
Унаслідок вибуху автомобіля "Мерседес" вранці 27 червня в Києві загинув співробітник Головного управління розвідки Міноборони полковник Максим…
NOVYNARNIA.COM
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація