З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!.."ОПЕРАТОРИ ТА ЇХНІ ОПЕРА"...

ДВА СВІТИПолковник СБУ в Маріуполі, полковник ГУР МОУ в Київі, а сьогодні автівку із бійцями контррозвідки СБУ в Костянтинівці Донецької області. І це не все, є ще багато воєнних диверсійних ударів держави РФ проти держави Україна на контрольовані Київом території.

Владімір Владіміровіч Путін просто кричить офіційному Київу - ПЁТР АЛЕКСЕИЧ, КОНЧАЙ ТЫ С ЭТИМИ ЛГБТ ПРАЙДАМИ-ПАРАДАМИ, ДАВАЙ НОРМАЛЬНО ПО БУРЖУАЗНОМУ ВОЮЙ СО МНОЙ, ЕСЛИ ХОЧЕШЬ ПОБЕДИТЬ!

Переклад на українську - в дупу лібералізм, дайош Піночетізм. 

Тобто, в сраку неомарксистську Ліберальну охлократію, яка каструє націю і морально роззброює, яка замість переведення країни хоча б ментально в стан війни, вводить громадян в стан нікчемного ліберального желе, яке можна підривати просто кожного дня, то в центрі столиці, то в Костянтинівці.

Дайош нормальну, традиційну, переможну, успіх і силу створюючу, справді ціннісну, історичну, природню Буржуазну Демократію рейганівського зразка. Яка зробить так, що СТРАНИ, ВЕСТИ, ИНТЕР, Гужви, Медведчука, Лукаш через 1 місяць в Україні не буде. Яка зробить так, що Бойко, Льовочкіна, Ахмєтова, Опоблок через пів року не буде. Яка зробить так, що за рік Бабакова, "Киевстара", "Водафона" і решти російського путінського фінансово-промислового окупаційного блок-посту на всій території України не буде. Яка зробить так, що головна окупаційна соціально-"релігійна" сила і адміністрація на території України - "УПЦ" Московського патріархату імені Сталіна-Путіна КДБ, за 2 роки повністю припинить існування!:

"....Якими б не були кошти на рахунках офшорних компаній, контрольованих чекістами, просто взяти і купувати величезну країну та її активи було неможливо. Крах СССР і радянської економіки відкрили цю можливість. Реалізація якої зайняла майже 20 років.

Пізній Совєтській Союз - це країна, контрольована і керована партійно-господарською елітою. Велику вагу в цій конструкції мала саме господарська еліта. Директори крупних заводів, керівники добувних об'єднань. Крах радянської системи наніс сильний удар, однак вона як і раніше залишалася реальною силою, і під її контролем знаходилися всі значимі активи країни...  І жовтень 1993-го, і залогові аукціони, і консолідація нафтових активів Північного Сибіру ЮКОСом - про це. Ну, може, не тільки про це, але й у тому числі і про це.

Які ресурси були у «операторів»? Гроші. На Росії в початок 90-х більше ніхто не мав справжніх грошей. Але у світі вони були. І одним з головних завдань було - не допускати великі іноземні гроші на Росію. Це було не так складно. Великі гроші - гроші обережні и понятійні. Треба було тільки вчасно пояснити всім, хто цікавився, що вкладання в Росію дуже ризиковані. И то вдалось - гроші не пішли в Росію. Навіть такий гравець, як Сорос, був зобов'язаний діяти дуже обережно: спочатку вкладав в чисту благодійність (до речі, дуже корисно і ефективно). Тільки пізніше, начебто нащупав землю, він вирішив приступити до вкладання грошей в активи і, як потім сам  неодноразово говорив, це стало головною помилкою у всій його кар'єрі. Що говорити про куди менш крутих гравців типу Кеннета Дарта. За тим, щоб гроші чекістів були монопольними, дуже уважно стежили спеціальні люди.

Але самі по собі гроші - це всього лише гроші. Потрібні були ті, через кого вони проходять, ті, хто купує ваучери, створює компанії, бере участь у заставних аукціонах і отримує ліцензії. Потрібні економічні контрагенти, через які гроші перетворюються в активи. І це повинно бути кращим, вдалим і, що дуже важливо, контрольованими. Волков розповідає про різні компанії (наприклад, «Совінторг»), які були в початку 90-х років на тому ж ходу, що і ЮКОС. Хтось з них справлявся з завданнями - і з ними працювали далі. Хтось не справлявся, виявився неефективним (як економічний контрагент або як недостатньо контрольована структура) - і їх відтісняли. І якщо уважно вивчити історію того чи іншого нафтового або металургійного гіганту 90-х, то в схованій схемі офшорів неминуче знайдеться офшор з дивним ім'ям, який був створений в 70-х - початку 80-х і з рахунків яких надійшли основні інвестиції для всіх великих угод початкового періоду. У свій час Алєксандр Прівалов, розбираючи перший процес по справі Лєбєдєва і Ходорковського, недоукував: чому вдруг адвокатам Ходорковського не поставлено питання про те, хто реально володіє офшорами "Кілда" (створено в 1974 році) або "Джамблік" (створено в 1984 році ), До кого зійшлися всі ключові нитки обвинувачень. До речі, офшор з назвою «Джамблік» в 1996 році - вже власник великого пакету акцій Братського алюмінієвого заводу та інших активів імперії братів Чьорних.

Взагалі, у вибрані компанії оператори вкладилися не тільки грошима. Вони вкладывались також і ... чекистським ресурсом. Іцей ресурс був дуже важливою частиною всієї схеми. Щоб вирішити питання в судах та управах, щоб допомогти контрагентам розбиратися з виникаючою проблемою, ну і, нарешті, щоб контролювати цих самих контрагентів, отримати повну інформацію про них, необхідні були конкретні люди. Опера. Колишні (а тоді їх стало дуже багато) співробітники КГБ, збережені та розвинуті найближчі зв'язки з діючими співробітниками спецслужб, які зараз часто міняли керівників та назви.

Оперативна діяльність була різнобічною, але, мабуть, головним інструментом, на який було зроблено ставку, досить швидко стало базою компрометуючих матеріалів (БКМ), точніше, вміння її створювати і працювати з нею. Звісно, якщо на рівні боротьби за активи робота з компроматом була всього лише одним із елементів, то на рівні вирішення кадрових питань, взаємин з посадовими особами та загальним контролем за ситуацією в країні комппромат був визначальним елементом.

До кінця 90-х основне завдання перехоплення контролю за країною та ключовими активами була вирішено. Гроші вернулись і помножились. Створюється і ефективно діє чікістська структура, яка так чи інше дозволяє контролювати власність та ключові процеси в країні. Навіть президент зараз свій, елемент тієї самої структури.Тому можна було і зупинитися. Судячи по всьому, так це багато ким з операторів і передбачалося. Однак активи, навіть і під контролем, хоча і непрямим. Формальні власники відчули смак  власності і все більше і більше сприймають її як свою. А головне, структура операцій створена для контролю та захоплення - і вони хочуть діяти, їм потрібна територія для розвитку. А навколо ще стільки всього не забрано, стільки активів, які чиїсь -то. Особливо в регіонах.  ......

Так чи інакше, але починаючи десь з 2002-2003 рр., Чекістами вирішується вже набагато інша задача - повне захоплення країни. І якщо для першого етапу покупки власності та боротьби з учасниками демократії , ринкова економіка була кращим середовищем, то тепер  стали перепоною. А тому суспільна формація активно перебудовується в систему бюрократичного капіталізму, тут навіть не потрібно спеціальної волі. Нові задачі та нові люди, з'явилися серед тих, хто приймає ключові рішення, визначили напрямок руху.

До 2008 року основна задача була вирішена, а до 2011 року операція по освоєнню країни закінчилася остаточно. Все. Больше нічого захоплювати. Все, що є, - поділено. А нового не виникає.

Та і не може виникнути. По-перше, тому що бізнесмени добре навчаються і більше не хочуть відтворювати об'єкти для поглинання. А по-друге,  створена чекістами, система дуже ефективна для захоплення власності, для екстенсивного розвитку. Але дуже неефективна для розвитку інтенсивного. Спочатку заговорили про інноваційний розвиток, потім, коли виявилося, що нічого не виходить і не можна досягти, про модернізацію. Але і модернізація не може вийти без конкурентного середовища, без вільного економічного простору. Активи консолідовані, грошей багато, дуже багато, але простору для розвитку - немає. Система впадає в стагнацію. ....детальніше тут"

І це найкраща гібридна асиметрична відповідь на вбивство російськими кадровими диверсантами українських офіцерів в тилу України. На цю гібридну війну РФ проти самого факту існування України.

Від щирого серця бажаю всього найгіршого і пекельно нестерпного "СТРАНА", "ВЕСТИ", "ИНТЕР", Гужві, Лукаш, Медведчуку, Бойко, Льовочкіну, Шуфрічу, Ахметке, Єфремову, Симоненко та всім іншим, хто прямо є співавтором російської війни, є співучасником вбивства українців за ці роки війни, є співучасником вбивства наших бійців ГУР і СБУ.

І тьху на керівництво України, якщо ви не зробите так, аби через місяць ВЕСТИ, СТРАНА, ГУЖВА, ЛУКАШ припинили існування в Україні!!!

Roland Mikiani

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація