ДІДУХ - ЦЕ ВИРАЗ СОНЦЯ.

дідухДідух – це Універсальний український символ національної самосвідомости, символ єднання українського народу в соборну європейську націю із багатотисячолітньою землеробською історією високого гуманізму та миролюбної культури.

Дідух символізує вічне життя, розвиток України, консолідацію громадянського суспільства свідомих українців.

Детальніше...

НАРОДНА ДЕМОНОЛОГІЯ БОЙКІВЩИНИ.

БОЙКИ88Друзі! Монографія вийшла друком, з чого я дуже тішуся!!! Хто має бажання придбати - звертайтеся на кафедру етнології ЛНУ ім.І.Франка, книгарню "Глобус" у Львові чи безпосередньо до мене.

Бойки мешкають у середній частині українських Карпат між Гуцульщиною на півдні, Опіллям -- на півночі і Лемківщиною на заході. Схематично Бойківщину окреслюють руслами рік Стривігор на півночі, Лімницею на сході, верхів'ям Сяну, а далі Ославою на заході.

Детальніше...

ЕКО-ФЕСТИВАЛЬ ЛОЛИН У КАРПАТАХ.

лолинЕко-фестиваль Лолин у Карпатах (20-27 червня) - це захід для сімейного відпочинку та розвитку.
Лолин - це 7 днів справжнього життя в гармонії з собою, природою та оточуючими.
Програма еко-фестивалю включає море корисних знань, баланс фізичного і духовного здоров'я, гармонія всередині і зовні і насичені дні від світанку до світанку.
Кожен вибирає заняття до душі - піти на танцювальні практики, або йогу, або зліпити собі на гончарному колі чашу, яка буде вам нагадувати про фестиваль довгі роки, посадити дерево або зробити з природних матеріалів ляльку для дитини.

Детальніше...

СПІЛЬНОТА "НАША ХАТА".

наша хатаОдним зі способів самоутримання для спільноти «Наша Хата» є розвиток фермерського господарства. Наша ферма налічує близько 40 голів свиней білої породи та породи мангалиця, 60 курей, 5 корів та козу. Господарство, за яким ми доглядаємо та на якому працюємо, є дуже важливим, оскільки є для нас засобом існування, самоствердження та допомагає нам відчувати себе потрібними. Тому ми турбуємось, аби корови отримували збалансоване харчування, а влітку випасаємо їх на пасовищах.

Детальніше...

КНИГИ.ЗАМОВЛЯЙТЕ.

КНИГА "Код України-Русі", "Священні тексти України-Русі. Золоті руни", "Велесова Книга: Веди України-Русі", "Перечитуючи джерела. Українська цивілізація", «Ілар Хоругин. Велесова книга», «Таємниці останніх дажбожичів» (історичний роман), "Найдавніші пам'ятки України".
Автор книг член НСПУ, дослідник української історії та мови, історик-краєзнавець і журналіст Сергій Піддубний.

                                              Замовляйте за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше...

Додаткова інформація