СПІЛЬНОТА "НАША ХАТА".

наша хатаОдним зі способів самоутримання для спільноти «Наша Хата» є розвиток фермерського господарства. Наша ферма налічує близько 40 голів свиней білої породи та породи мангалиця, 60 курей, 5 корів та козу. Господарство, за яким ми доглядаємо та на якому працюємо, є дуже важливим, оскільки є для нас засобом існування, самоствердження та допомагає нам відчувати себе потрібними. Тому ми турбуємось, аби корови отримували збалансоване харчування, а влітку випасаємо їх на пасовищах.

Минулого року були успішно проведені роботи по будівництву та облаштуванню корівника і сьогодні на нашій фермі утримуються п’ять корів, бичок та коза. Процес отримання молока та інших молочних продуктів ми намагаємось механізувати, у нас є доїльний апарат, сепаратор для отримання вершків, також ми робимо домашній сир і масло. Усі ці продукти ви можете у нас придбати.
Можете знайти нас щодня з 9 до 12 години на вулиці Котляревського (біля продуктового магазину) або зателефонувавши нам: 098 583 29 53. Придбавши у нас молочні продукти, Ви одночасно будете нашим благодійником .

ГО "Спільнота взаємодопомоги "Наша хата"

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація