ДІДУХ - ЦЕ ВИРАЗ СОНЦЯ.

дідухДідух – це Універсальний український символ національної самосвідомости, символ єднання українського народу в соборну європейську націю із багатотисячолітньою землеробською історією високого гуманізму та миролюбної культури.

Дідух символізує вічне життя, розвиток України, консолідацію громадянського суспільства свідомих українців.

 ДІДУХ3Дідух не має жодного політичного чи реліґійного підтексту, бо своїм походженням сягає тих часів української історії, коли ще не існувало політичних і релігійних інституцій первісного матріархального українського суспільства, окрім мовної та родо-племінної єдности, гармонійної з природою. 

ДІДУХ4Розмаїті стилізовані зображення Дідуха дійшли до нас у вигляді артефактів Мізинської, Трипільської, Черняхівської та інших археологічних культур України. Можемо сміливо вважати Дідуха символом Атлантиди, яка побутувала на Півдні України ще до Світового Потопу. Стилізований Дідух атлантичного періоду дійшов до нас у вигляді Трисуття, яке присутнє на народних виробах усіх видів народного мистецтва: кераміці, дереві, писанках, вишивці, ткацтві тощо.

ДІДУХ5Дідух має суто національний характер, пов’язаний із споконвічною самоідентифікацією українців-хліборобів на відміну від кочівних окупантів України. Дідух засвідчує спадковість стародавньої української нації на своїй історичній Україні-Руси у поєднанні із унікальним природо-космічним підсонням і за посередництвом життєдайної Світ Зорі Сонця, Пана Господаря Місяця та Ясної Панни Зорі (Венери). Дідух споконвіку стояв на покуті кожної української домівки. як образ Дажбога-Сонця, засвідчуючи головну рису української національної самоідентифікації: ”Ми – Онуки Дажбожі!”

Це святе самовизначення і самоусвідомлення української нації і є тим, що великий Пророк Шевченко називав: “В своїй хаті й своя правда, і сила, й воля святая…” І, саме тим, повинен для нас бути Дідух! Будь-які спроби омурання, приниження Дідуха, спекулювання його символікою, незаконне використання його є злочином проти української нації і мусить суворо каратися! Тому, ми вже впродовж двох років просимо Верховну Раду України узаконити Дідуха Національним символом української нації, але без жодної позитивної відповіді з боку цього загадкового інтернаціонального органу влади…

 

Коментарі:

Коментарі  

0 #2 Menes 31.01.2016, 11:20
ДІД МОРОЗ--Морок- славянский символ духа Морока (Мороза). От сего названия происходит и слово «морочить», что означает в буквальном смысле «искажения восприятия». В славянской мифологии он олицетворяет так же зимние морозы и является кузнецом, сковывающим воду. Дух Морок путает людей, даёт им иллюзии, околдовывает и завораживает их, гипнотизирует и усыпляет. Он является и покровителем обмана и тесно связан с богиней Марой (Мореной). ЯЛИНКА-символ потойбічного світу, світу мертвих.
ВСЯ ЦЯ ДУРНЯ З ЯЛИНКОЮ І ДІДОМ МОРОЗОМ - Є МАГІЧНИМ ОБРЯДОМ, ЯКИЙ ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК ТВАРИНОЇ СУЩНОСТІ ЛЮДИНИ
Цитата
0 #1 Артур Дрень 24.01.2016, 10:29
Чому ви навмисне уникаєте українського слова ялинка? Чим вона вам заважає?
Увесь світ користується ялинкою як символом новорічно-різдвяних свят і вона може мирно уживатись з тим самим дідухом, бо що одне що друге прийшло до нас він наших неблагочестивих (чого правду ховати?) передків які були язичниками.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація