Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Amazing Catch

Грати
Приступайте до рибної справи, запустивши онлайн-слот Amazing Catch від Just For The Win в casino F1. Це фантастичний спінер, який без особливих зусиль поєднує в собі чудові візуальні ефекти та першокласний геймплей, підкріплений електричними прискорювачами, такими як суперколесо та безкоштовні обертання. Ви отримаєте справжнє задоволення!

У морі повно риби!

В ігровому автоматі Amazing Catch Just For The Win ви вирушите на риболовлю за місто, де зможете випустити пару в надзвичайно спокійній обстановці. Візуальні ефекти чіткі, а на задньому плані зображена мальовнича сцена з рибалкою, який спокійно ловить рибу в мирній атмосфері озера. Фантастичний альтернативний рок-музичний супровід приємно доповнює враження від риболовлі.

Що стосується символів гри, то в Just For The Win до низькооплачуваних відносяться символи J, K, Q і A, а до високооплачуваних - синя, зелена, жовта і червона риби. Слідкуйте за символом розкиду "Безкоштовні обертання", а також за грошима, золотою приманкою, бонусним жетоном і символами збору, які відіграють важливу роль у бонусній частині гри.

Наживити гачок і зловити багато риби

Рибальська експедиція в ігровому автоматі Amazing Catch відбувається на високо волатильній сітці 5 на 3, яка пропонує 243 способи виграшу та 96,08% RTP. Бюджет ставок, що надається провайдером, коливається від 0,2 до 50 монет за спін, що дає змогу отримати виграш до 5 000 разів більший за ставку, якщо всі аспекти вашої ігрової стратегії йтимуть за планом.

Ловіть більші виграші за допомогою бонусних функцій

Граючи в онлайн-слот Amazing Catch, ви зустрінетеся з наступними спеціальними функціями.

  • Грошові символи
  • Грошові символи можуть випадати на барабанах з миттєвими грошовими призами в розмірі від 0,5 до 100 разів більше вашої ставки. Коли вони потрапляють на активні лінії виплат, вони виплачують свою вартість.

  • Функція Super Wheel
  • Суперколесо може активуватися щоразу, коли ви випадає бонусний жетон. Суперколесо може присудити миттєві грошові призи від Big, Major, Mega або Super на суму, що в 20 разів, 50 разів, 250 разів або 5000 разів перевищує вашу ставку відповідно.

Безкоштовні обертання

Зберіть принаймні 3 символи для безкоштовних обертань, щоб отримати 10 безкоштовних обертань. Коли на крайньому правому барабані випадає символ збору, присутні грошові символи отримують свою вартість. У вас також буде лічильник прогресії, розділений на 5 рівнів, де кожен новий рівень розблоковується шляхом збору 4 золотих символів приманки. Кожен новий рівень передбачає 5 безкоштовних обертань, а множники будуть 1х, 2х, 3х, 5х або 25х вашої ставки.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС