Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Aztec Fire: Hold and Win

Грати
Aztec Fire: Hold and Win - це один з онлайн-слотів F1 Casino, розроблений Booongo, а його ацтекська тематика є яскравою та веселою. П'ять барабанів і чотири ряди, 20 ліній для виплат. Крім того, тут є кілька чудових бонусних функцій, таких як безкоштовні обертання та бонусна міні-гра. Цей огляд слоту Aztec Fire: Hold and Win розповість про них докладніше пізніше.

На барабанах цього слоту від Booongo з'являються дев'ять звичайних символів, серед яких ацтекська жінка, ацтекський чоловік, леопард, тукан і жаба, а також класичні символи гральних карт A, K, Q, J і 10. Крім того, тут є скатер-символ храму, який може принести гравцям безкоштовні обертання, а також бонусні символи, які виглядають як палаючі кулі.

Тема, графіка та саундтрек

Онлайн-слот Aztec Fire: Hold and Win може похвалитися вражаючою ацтекською тематикою з ацтекськими храмами та персонажами, а також деякими їхніми друзями з джунглів, такими як тукан, леопард і жаба. Красивий фон джунглів ідеально обрамляє ігрове поле, в той час як анімація зі смаком допомагає оживити гру. На задньому плані ми чуємо повільний ритм джунглів, а також звукові ефекти природи, які допомагають створити автентичну атмосферу.

Aztec Fire: утримуйте та вигравайте RTP та дисперсію

Теоретичний відсоток повернення гравцеві в Aztec Fire: Hold and Win становить 95,5%, що є пристойним середнім показником у порівнянні з іншими безкоштовними слот-іграми. Гравці, які люблять онлайн-слоти, виявлять, що цей ігровий автомат має середню дисперсію, оскільки в ньому поєднуються різні виплати.

Як грати в Aztec Fire: утримуйте та вигравайте

Приєднуйтесь до розваг у джунглях за кілька простих кроків:

  • Встановіть рівень ставки за допомогою іконки зі стопкою монет у правому нижньому кутку, а потім - суму, яку ви бажаєте вибрати. Або ж використовуйте кнопки "+" і "-" з обох боків від суми "Ставка".
  • Тепер ви можете переглянути таблицю виплат, натиснувши на символ "i" у верхньому правому куті.
  • Поки ви там, ви можете продовжувати прокручувати, де ви зможете побачити цю таблицю виплат у безкоштовних слот-іграх.
  • Для гравців, які люблять використовувати автоматичну гру, просто натисніть меншу квадратну кнопку під кнопкою запуску, щоб негайно розпочати автоматичні обертання. Ви можете просто натиснути її знову, коли захочете зупинити гру.
  • Якщо ви віддаєте перевагу ручному управлінню обертаннями, просто натисніть кнопку "Старт".
  • Пам'ятайте, що завжди грайте відповідально. Ви повинні зупинитися, якщо задоволення закінчується.

Розміри ставок та виграші в таблиці виплат

Мінімальна загальна ставка, яку ви можете зробити в слоті Aztec Fire: Hold and Win, становить 0,20, а максимальна - 30,00, що пропонує досить широкий діапазон ставок порівняно з іншими безкоштовними слот-іграми. Гравці можуть побачити всі потенційні призи в таблиці виплат, але найвищі можливі призи в таблиці виплат включають:

  • 600 за 5 ацтекських жінок
  • 180 за 5 чоловіків-ацтеків
  • 150 за 5 леопардів

Щоб виграти, гравці повинні вишикувати в лінію три або більше однакових сусідніх символів на лінії виплат, починаючи зліва направо, щоб виграш був зарахований.

Aztec Fire: Hold And Win бонусні функції

По-перше, є безкоштовні обертання. У них можна увійти, висадивши принаймні три храми розкиду, щоб отримати вісім безкоштовних обертань. Під час безкоштовних обертань у грі братимуть участь лише найкращі символи цього онлайн-слоту, а також є шанс отримати додаткові безкоштовні обертання, якщо випадає ще два скаттер-символи. А тепер бонус, на який ми всі так довго чекали: бонусна міні-гра. Ця функція активується лише тоді, коли на барабанах одночасно з'являться шість або більше бонусних куль. Під час бонусної гри всі кулі залишатимуться липкими, а гра розпочнеться з першими трьома респінами. По мірі проходження бонусної гри будь-які наступні бонусні кулі обнулять кількість респінів до трьох, що дасть більше шансів на потенційний виграш. Ідея полягає в тому, щоб зібрати якомога більше з 40 бонусних символів: вони включають призові множники та популярні символи джекпоту. Рівні джекпотів: міні, мінор, мажор і гранд. Існує також королівський, але для цього вам потрібно бути дуже везучим і зібрати всі 40 символів.

Загальний огляд Aztec Fire: Hold And Win

Aztec Fire: Hold and Win - це цікавий ігровий автомат, в якому є багато цікавого для гравців. Нам особливо сподобалася ацтекська тематика, а саундтрек створив дуже спокійну атмосферу. Правила гри не були надто складними, враховуючи бонусні функції, а бонусна гра була дуже веселою. Нам сподобалося, що дисперсія не надто висока, і ми вирішили, що цей слот підійде багатьом гравцям. Можливо, гравці також захочуть спробувати онлайн-слот Book of Dead від Play N Go: він дуже волатильний, тому будьте обережні.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС