Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Big Bass Bonanza

Грати
З Big Bass Bonanza в casino F1 ви можете проявити свої рибальські якості. У цьому віртуальному слоті ви граєте на 5 барабанах, 3 лініях і 10 ігрових лініях, що трохи мало, але натомість вони включили RTP 96,71%. Big Bass Bonanza, на жаль, має тільки 2100x в якості максимальної можливості виграшу на ставку, яку ви граєте. Ми б встановили волатильність гри на Medium, що більше підходить для гри з високими ставками. Маленькими символами в цій грі є 10, J, Q, K і A. Середніми символами тут є грошові символи (риба), а великими символами - ящик для інструментів (50x), бабка (50x), вудка (200x) і рибальський гачок (200x) - головний символ. Отже, давайте зануримося в цей слот і подивимося, що він може запропонувати.

Як грати в слот Big Bass Bonanza?

Ігровий автомат має кнопку запуску, яку потрібно натиснути, щоб запустити барабани. У налаштуваннях можна в будь-який час змінити режим гри між ручним, автоматичним, турбо і швидким. Також увімкнено швидку зупинку барабанів.

Який максимальний виграш на слоті Big Bass Bonanza?

Максимальний виграш на цьому слоті становить 2100x ставка, на яку ви граєте, тому при ставці в 1 долар ваш виграш складе 2100 доларів.

Які особливості слота Big Bass Bonanza?

Особливості слота в цьому ігровому автоматі такі:
Скаттер

Скатером у Big Bass Bonanza є риба з написом scatter. Щоб запустити 10 безкоштовних обертань, потрібно не менше 3 скатерів.

  • 3 скатери = 10 безкоштовних спінів
  • 4 скатери = 15 безкоштовних спінів
  • 5 скатерів = 20 безкоштовних обертань

Безкоштовні спіни

У безкоштовних обертаннях є грошові символи, які збираються, коли зупиняється рибалка. Рибалка збере всі грошові символи. Якщо під час 10 безкоштовних обертань вам випадуть 3 фішери, ви продовжите безкоштовні обертання ще на 10 безкоштовних обертань.

Множник
У Big Bass Bonanza потрібно потрапити в розширені безкоштовні обертання, щоб побачити множники. Кожен грошовий символ, зібраний рибалкою, вважається 2x - 10x

  • 1 розширення = 2x
  • 2 розширення = 3x
  • 3 розширення = 10x

Висновок щодо слоту Big Bass Bonanza

Отже, давайте перейдемо до висновку, що тут усе дуже добре. Big Bass Bonanza має дуже кольорове і приємне оточення. Безкоштовні обертання в цій грі відбуваються частіше, ніж в інших слотах з більш низьким RTP, але саме тому вони обмежені 2100x і 10 ігровими лініями. Проте, треба сказати, що на останньому рівні безкоштовних обертань на 10х є великий виграшний потенціал. Якщо ви граєте з більш високими ставками, цей слот має більше сенсу, ніж, наприклад, Buffalo King, де RTP на цілих 0,65% нижче.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС