Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Extra Chilli

Грати
Big Time Gaming розпалює ситуацію у світі онлайн-казино! Слот Extra Chilli пропонує гравцям понад 100 000 способів виграти та головний приз у розмірі 20 000x.

Тема та графіка

Слот Extra Chilli дійсно запалює своєю мексиканською тематикою.

Мексиканська тематика є основною складовою запальної привабливості слоту Extra Chilli Megaways, але це не єдина гра, яка має подібну основу.

Лінії виплат

Extra Chilli Slot від Big Time Gaming - це онлайн-слот Megaways, а це означає, що кількість ліній виплат змінюється кожного раунду. Це пов'язано з тим, що всі символи можуть з'являтися в різних розмірах. На барабані може бути від 2 до 7 символів, а це означає, що за один спін може бути до 117 649 виграшних варіантів.

Виграші, які ви збираєте, приземляються шляхом збігу іконок на барабанах поруч один з одним, але ці барабани не обов'язково повинні мати однакову кількість символів, щоб претендувати на виграш.

RTP та волатильність

Extra Chilli має показник RTP (повернення гравцеві) 96,19%.

Цей показник означає кількість грошей, яка виплачується за кожні 500 гривень ставки. Слот Extra Chilli - слот із середнім і високим рівнем волатильності.

Як виграти

Існує три основні способи виграти в Extra Chilli.

Випадання трьох або більше однакових низькооплачуваних символів 9 - A на сусідніх барабанах.

Випадання двох або більше високооплачуваних символів чилі на сусідніх барабанах.

Випадання слова "Hot" для запуску безкоштовних обертань.
Щоб створити виграшні комбінації в цьому слоті Megaways, вам потрібно зібрати три або більше символів на одній лінії виплат. На барабані може з'явитися до 7 символів, тому кількість способів виграти коливається з кожним обертанням барабана. Головний приз - 50-кратний, який можна отримати, якщо шість фіолетових перців чилі випадають на одній лінії виплат.

У цій грі також є каскадні виграші. Отже, щоразу, коли ви збираєте виграшну комбінацію, символи, які брали участь у виграші, зникають, а на їхнє місце з'являються нові символи, які допоможуть вам отримати більше призів з множником за один спін.

Щоб запустити бонусний раунд, виберіть слово HOT в будь-якому місці барабанів.

Після цього ви побачите колесо азартних ігор з безкоштовними обертаннями.

Ви можете забрати 8 додаткових обертань з перцем чилі, які ви отримали спочатку, або ж обертати колесо, щоб виграти додаткові обертання.

Якщо ви успішно обернете колесо з першого разу, то отримаєте 12 безкоштовних обертань. Закрутіть колесо ще раз, і ви отримаєте 16. Ви можете продовжувати збільшувати кількість безкоштовних обертань, але є ймовірність, що ви можете втратити їх усі.

Під час раунду безкоштовних обертань множники можуть збільшуватися до нескінченності.

Після кожного виграшу ваш множник буде збільшуватися, і це триватиме до тих пір, поки ви продовжуватимете збирати виграшні комбінації.

Висновок

Формат Megaways продовжує виділятися серед інших онлайн-слотів. Пропонуючи гравцям можливість активувати понад 100 000 потенційних способів виграшу з кожним обертанням барабанів.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС