Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gates of Olympus

Грати
У слоті Gates of Olympus компанія Pragmatic Play зробила бога Зевса головним персонажем гри. Зевс піднімає руку і вводить у гру множники, які потім множаться на виграш. Слот Gates of Olympus в casino F1 має 6 барабанів і 5 рядів. Тут використовуються всебічні числа, що означає, що якщо на барабанах з'являється 8 або більше символів одного типу, то утворюється виграш. Ви можете грати в Gates of Olympus Slot з мінімальною ставкою 5 UAH і максимальною ставкою 1000 UAH.

Як грати в слот Gates of Olympus?

В ігровий автомат досить просто грати. Все дуже зрозуміло викладено, тож помилитися неможливо. Є кнопка запуску, яку можна натиснути, щоб вручну обертати барабани, але є і автоматична гра, а також швидка і турбо гра. Якщо ви пропустите будь-який виграш, у правому верхньому кутку є функція повтору, тож ви все одно зможете все добре побачити.

Який максимальний виграш на слоті Gates of Olympus?

Максимальна виплата на цьому слоті становить 5000x від гральної ставки, тобто за ставки 50 UAH за ставку виграш 5000x дорівнюватиме 25 000 UAH. Є багато прикладів, коли виграш становив 15000x і більше, але слот вимикається при 5000x і виплачує!

Які особливості слота Gates of Olympus?

Особливості слота на цьому ігровому автоматі такі:

  • Скаттер
  • Скатером є символ Зевса, вам потрібно 4 таких скатери в одному кадрі, щоб відкрити 15 безкоштовних обертань.

  • Множник
  • У цьому слоті Зевс, що стоїть праворуч, змушує множники сипатися дощем, піднімаючи руку прямо перед початком барабана. Який саме мультиплікатор (2x-500x) ви отримаєте, абсолютно випадково.

  • Функція Tumble
  • Функція Tumble гарантується наступним чином. Кожного разу, коли ви отримуєте комбінацію, квадрати лопаються і з'являються нові квадрати, що означає, що ви можете повторити комбінацію з символами, які не об'єднали 8 символів у попередній комбінації.

  • Бонусна покупка
  • Бонусна покупка завжди в 100 разів перевищує ставку, на яку вона зроблена. При ставці в $1,00 бонус коштує $100.

Безкоштовні обертання

Безкоштовні обертання запускаються автоматично, коли в одному кадрі випадає 4 скатери, до того ж неважливо, чи приходять вони прямо, чи прослизають через тумблер. Потім розігрується 15 безкоштовних обертань, в яких тепер досить 3 скатерів, щоб продовжити безкоштовні обертання ще на 5 спінів. Коли ви отримуєте множник, він залишається зліва, і наступного разу, коли ви отримаєте множник, ви отримаєте його знову. Всі мультиплікатори завжди складаються разом, що може призвести до дуже високого прибутку!

Висновок

В цілому, можнаісказати, що Gates of Olympus дуже добре зроблений як віртуальний ігровий автомат. У цьому слоті ви не тільки можете отримати множники до 500x, а й 500x, тож кожне додаткове випадання зараховується як 500x плюс будь-які додаткові множники, які Зевс вводить у гру. RTP для цього слота становить 96,5%.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС