Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Ultra Hold and Spin

Грати
Час від часу розробники ігор вирішують "змішати речі" і випускають слот, який не обов'язково вписується в сучасний швидкоплинний ландшафт iGaming. Ultra Hold and Spin - чудовий приклад однієї з таких ігор, і цей новий реліз в F1 casino від Pragmatic Play значною мірою натхненний олдскульним одноруким бандитським автоматом - тут мало що відбувається, але розробники зуміли трохи змінити класику, завдяки невеликій хитромудрій функції.

У цьому огляді Ultra Hold and Spin ми детально розглянемо, що може запропонувати гра; ми почнемо з огляду символів і виплат гри, а потім розглянемо бонусні функції, які були включені в гру. На завершення ми поділимося своєю чесною думкою про слот, а також відповімо на кілька поширених запитань про гру.

Формат і RTP

Незважаючи на свій олдскульний вигляд, Ultra Hold and Spin має на меті сподобатися широкому колу гравців, і одним із перших способів досягнення цієї мети є забезпечення можливості обертання барабанів для гравців з будь-яким бюджетом. У Ultra Hold and Spin можна грати від 0,05 монети за спін, а хайролери можуть ставити до 250 монет на кожен спін!

Символи та виплати Ultra Hold And Spin

Як ви вже, напевно, здогадалися, Ultra Hold and Spin розроблений за мотивами олдскульного ігрового автомата, і, відповідно, всі символи також відповідають цій темі. На барабанах ви не знайдете номіналів гральних карт; натомість, символи включають "X", вишні, апельсини, сливи, зірки, полуниці, кавуни, символи "BAR" та цифри 7.

Сімка є найбільш високооплачуваним символом у грі, а якщо зібрати комбінацію з 3 таких символів, ви отримаєте виплату, що у 62,5 рази перевищує вашу ставку. Це не найбільша виплата у світі, але для 3-барабанного слоту це непогано! У Ultra Hold and Spin також є дикі символи, які з'являються на всіх трьох барабанах - і ми поговоримо про них докладніше в розділі про бонуси та особливості нижче.

Бонусні можливості Ultra Hold And Spin

Незважаючи на олдскульний дизайн, Ultra Hold and Spin насправді має кілька особливостей - хоча ви не знайдете жодних бонусних фріспінів або раундів "вибери мене", як у багатьох сучасних слотах. Давайте зазирнемо "під капот", щоб дізнатися, що пропонує гравцям Ultra Hold and Spin!

Дикі символи, що розширюються

Дикі символи з'являються на всіх трьох барабанах і замінюють собою всі інші символи в грі, що трохи полегшує формування виграшів. (Єдиний виняток - "Грошовий символ", який дикий символ не замінює). Однак у диких символів є невеликий трюк у рукаві: якщо вони випадають і допомагають сформувати виграшну комбінацію, дикий символ поширюється на весь барабан, на який він потрапив, даючи вам ще більше шансів на формування виграшних комбінацій.

Повторні обертання

Ultra Hold and Spin - це гра з функцією повторних обертань, і хоча це не бонус у вигляді безкоштовних обертань, вона пропонує досить цікавий ігровий процес. Якщо вам вдасться зібрати три грошові символи, ви активуєте функцію повторних обертань, після чого отримаєте 4 повторних обертання. Символи, які запустили функцію повторних обертань, залишаються на місці, і якщо ви випадають додаткові символи грошей, кількість повторних обертань, які вам залишилися, "обнуляється" до 4. Це також збільшить ваш множник виграшу, а під час повторних обертань ви можете виграти до 500 разів за один спін.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС